Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ludzie Są Niesamowici ; )


borexix2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.youtube.com/watch?v=Vo0Cazxj_yc&feature=player_embedded#!




jak to obejrzałałem to dosłowne Wow.! Było jak się podoba + jak nie to nic nie dawajcie ^^

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Jak by co zbieram te Zielone :)

Najebałem w tego posta takie ilości ironii, że możesz mieć problemy z prawidłowym zrozumieniem zawartych w nim treści.

 

250Postów[v]

300Postów[v]

350Postów[v]

400Postów[v]

Opublikowano

@Agrhhh

Czemu minusy mi dajecie nie chce minusów ;D !! : /

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Jak by co zbieram te Zielone :)

Najebałem w tego posta takie ilości ironii, że możesz mieć problemy z prawidłowym zrozumieniem zawartych w nim treści.

 

250Postów[v]

300Postów[v]

350Postów[v]

400Postów[v]

Opublikowano

Mająi ja byłem w Rl'u jak typek na tym wózku skakał

I byłem na tym jak Tony Hawk na tej rampie ewolucje robił

I za co te minusy Ehh : /

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Jak by co zbieram te Zielone :)

Najebałem w tego posta takie ilości ironii, że możesz mieć problemy z prawidłowym zrozumieniem zawartych w nim treści.

 

250Postów[v]

300Postów[v]

350Postów[v]

400Postów[v]

Opublikowano

lol ;oo gały mi wyszły podczas oglądania filmiku ;p <3

Jeśli chodzi o plusy i minusy to wole to pierwsze. ;)

 

Chcesz rewanżu? Wystarczy zostawić komentarz na moim profilu.

 

 

Darmowe porno^^

Opublikowano

Taaak, ale następnym razem napisz, że to nie Ty znalazłeś tylko wziąłeś z JaramSię.pl - Właściciel stara się o to, aby znajdywać jak najlepsze filmiki a Ty nawet nie napiszesz, że sam tego nie znalazłeś :O .

Opublikowano

Mająi ja byłem w Rl'u jak typek na tym wózku skakał

I byłem na tym jak Tony Hawk na tej rampie ewolucje robił

I za co te minusy Ehh : /

Po co się w ogóle patrzysz na te minusy.Wiadomo że jakaś banda półgłówków da Ci minusa.A co do filmiku to ludzie z pasją :).

 

@OFFTOP- teraz ja czekam na minusy !

Opublikowano

Wiem że to jakieś dzieci z Działo Metin2 przylazły nie obejrzały filmiku i od razu minusują ale że tak powiem ma to szeroko i głęboko w dupie :DD

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Jak by co zbieram te Zielone :)

Najebałem w tego posta takie ilości ironii, że możesz mieć problemy z prawidłowym zrozumieniem zawartych w nim treści.

 

250Postów[v]

300Postów[v]

350Postów[v]

400Postów[v]

Opublikowano

Taaak, ale następnym razem napisz, że to nie Ty znalazłeś tylko wziąłeś z JaramSię.pl - Właściciel stara się o to, aby znajdywać jak najlepsze filmiki a Ty nawet nie napiszesz, że sam tego nie znalazłeś :O .

 

No tak. Bo wykop, joemonster i tym podobne nie istnieją. Tylko oni potrafią szukać, e?

Opublikowano

jak by co filmik znalazłem na Youtubie ale nic nie mówię no nie .. : )

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Jak by co zbieram te Zielone :)

Najebałem w tego posta takie ilości ironii, że możesz mieć problemy z prawidłowym zrozumieniem zawartych w nim treści.

 

250Postów[v]

300Postów[v]

350Postów[v]

400Postów[v]

Opublikowano

te bieganie po wodzie mnie intryguje ; dd

1K odwiedzin

^^ ale podnieta ;d

 

150 postów i Beginner ^_^

Postawienie mi + oznacza to, że doceniasz moją pomoc co mnie motywuje do lepszej pracy na forum ; ).

Opublikowano

0:45

Nie możliwe był taki temat na mpc. Kokosz dał filmik w którym było pokazane jak oni budowali platformę.

 

Bieganie po wodzie to żaden fake.

Liquid Mountaineering jest popularny w stanach, są nawet szkoły które tego nauczają.

Jak narazie oficjalny rekord świata to 14 kroków po płynącej przez góry Penda-Geres rzece (nie pamiętam jak się nazywała) - Portugalia.

 

Ale i tak Jezus zjechałby nas w tym do zera :O

Pomogłem ?

~~ Daj minus ~~

Distance: 251.104904 MaxSpeed: 334.554931 (63.321) PreStrafe: 271.233367 Strafes: 8 Sync: 80%

Opublikowano

@Up

Masz Rację ; )

Sam musiałem trochę popatrzeć o co biege w tym bo nie dowierzałem w to : )

Ale obejrzałem filmiki jak w szkołach to robią to jest masakra już : P

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Jak by co zbieram te Zielone :)

Najebałem w tego posta takie ilości ironii, że możesz mieć problemy z prawidłowym zrozumieniem zawartych w nim treści.

 

250Postów[v]

300Postów[v]

350Postów[v]

400Postów[v]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...