Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tutorial][Jak Grać Na Privie,I Jakie Wybierać!]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

[Mega Turial Jak grać na prywatnych serwerach i jakie najlepiej wybierać]

 

Witam przedstawię wam jak zagrać na prywatnych serwerach.

 

belka3.gif

 

1. Jak grać na prywatnych serwerach :

 

belka3.gif

 

- Wystarczy wejść na tą stronkę

 

To jest ukryta treść, proszę

 

- Po lewej stronie znajduje się dział "MMORPG"

 

- W tym dziale trzeba znaleźć dział "Cabal Online"

 

- Klikamy na napis "Cabal Online"

 

- I pojawi nam się taka strona :

 

To jest ukryta treść, proszę

 

belka3.gif

 

Ups ja mam skin Black to słabo widać napis w "Code".

 

2. Jakie wybierać :

 

Hmm jakie serwery wybierać?? :

- A to już zależy od was.

- Na stronie znajdują się serwery typu :

- Ep2

- Ep3

- Ep4

 

Nawet Ep5

 

EP znaczy Episode

 

Znaczy się z każdym nowym EP dochodzą nowe rzeczy takie jak :

 

- Zbroje

- Buty

- Rękawicę

- Hełmy

- I wiele innych.

 

Oczywiście są też takie serwery :

 

- Exp 9999

- Drop 9999

- Alz (Gold) 9999

 

Ale to już trzeba się postarać i znaleźć.

 

Do wyboru mamy :

 

- Około 200 zróżnicowanych serwerów.

 

Od funków do hardów.

 

To tylko zależy od was jakie chcecie.

 

belka3.gif

 

Przy każdej reklamie serwera na stronie są :

 

- Raty

 

- Jakie eventy

 

- Jakie EP jest na serwerze

 

- I co dropi (czasami)

 

belka3.gif

 

3. Co zrobić żeby zagrać na prywatnym serwerze?

 

Otóż trzeba pobrać :

 

- Patcha.

 

- Albo Clienta.

 

- Lub launchera.

 

Dawałem wam temat ze specialnym clientem:) To wystarczy tylko pobrać patcha i tam wrzucić.

 

Kolejny krok to rejestracja :

 

Zazwyczaj na serwerach jest rejestracja typu :

 

1. ID konta

 

2. Passy

 

3. Powtórz passy

 

4. Email

 

belka3.gif

 

To wszystko o prywatnych serwerach.

 

Robiłem to dla zielonych ma nadzieje że dobrze opisałem.

Edytowane przez Black Is Back
Opublikowano

rly, usun te spacje bo nie sa potrzebne w az takiej ilosci

 

[big][Extra][Mega Turial]

Jak pisze, usun spacje a tutorial nie bedzie nawet "quite big"

Te prefixy nie sa potrzebne, szczegolnie ze z duzo-ekstra-mega tutorialem to ma malo wspolnego, przecietny tut

 

EP znaczy Eventualny Pakiet

Fail, fail, fail, fail

Wait. Wat

EVENTUALNY? Takiego slowa NIE ma w angielskim, ba, w polskim tez nie

 

EP= EPisode

 

Gdyby nie ten fail to napisalbym, ze tutorial fajny

 

Btw. z nowym EP NIE dochodza nowe itemy lol, chyba ze na privach

 

@Down

K, teraz lepiej

Back in the day

Trollin' was somethin'

Opublikowano

Przyda się newbom, ktorzy nie wiedza gdzie szukac. Nastepnym razem nie oddzielaj tekstu tymi obrazkami bo to pogarsza czytelnosc.

 

Zmienilem prefixy

RAsfepN.png
Opublikowano

Potem dodam świetny serwer najnowszy wyszedł ale teraz jest tam update. Trzeba czekać dodam go tutaj do tego tematu.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...