Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Napisy Na Zdrzeakach I Tablicach


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znudów pomyślałem że zrobie temat o śmiesznych napisach na samocohdach więc zaczynam

 

c0_zjesz.jpg

 

 

c0_zjesz.jpg

 

 

w0_chwdp.jpg

 

 

w0_chwdp.jpg

 

 

w0_chwdp.jpg

 

Narazie tylko tyle fotek ale na necie znalazłem opisy to nie fake bo na 5 się powtarzają

 

Jeśli nie podoba Ci się mój styl jazdy - zejdź z chodnika.

 

- Uważaj na idiotę który za mną jedzie.

 

- Nie jesteś hemoroidem - nie trzymaj się mojego tyłka.

 

- Co tak blisko, przecież w ogóle się nie znamy!

 

- Taksówka mamusi

 

- JAK DOROSNĘ BĘDĘ MERCEDESEM

 

- 2 FAST 4 U

 

- NAS NIE DOGANIAT

 

- Wal śmiało. Zbieram na nowy!

 

- SPONSORED BY DADY

 

- Stare ale spłacone

 

- Tak, to prawda, jestem wolniejszy....ale i tak jadę przed Tobą

 

- Wal śmiało to samochód teściowej.

 

- Wyprzedzaj! Ktoś już czeka na Twoją nerkę

 

- Nie spieszę się, jadę do pracy...

 

- Wal śmiało. Ty płacisz!

 

- MAFIA - samochód służbowy

 

(na maluchu)

 

- MOCY PRZYBYWAJ

 

- Mój drugi samochód to porsche

 

- Jeśli możesz przeczytać ten napis to znaczy ze umiesz czytać!

 

- Ubezpieczony przez mafię, stuknij mnie, a my stukniemy ciebie!

 

- NIE TRĄB! OBUDISZ KIEROWCĘ!

 

- SAMOCHÓD PUŁAPKA , ZAPARKUJ GDZIE INDZIEJ

 

- Jeśli widzisz ten napis. to jedziesz STANOWCZO za blisko

 

- UWAGA! Mam prawko od tygodnia...

 

- Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!

 

- Nie wierzę w rdzę.

 

- Nie trąb, szybciej nie mogę.

 

- Nie trąb, robim co możem!

 

- Mam zepsuty klakson. Obserwuj środkowy palec u reki.

 

- Proszę nie wjeżdżać mi w bagażnik - mój prawnik jest na urlopie.

 

- Uwaga! Kierowca ma przy sobie tylko 20 zł w drobnej amunicji.

 

- Narkotykom powiedziałem: NIE. Ale nie posłuchały.

 

- Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

 

+ dwa znalezione w humorze rosyjskim:

 

- Brudnego czołgu na polu bitwy nie widać.

 

- Jedź za mną. Znam skróty.

dajplusa.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...