Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Zablokowane Konto


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Wlasnie moje konto zostalo zablokowane na jednym z prywatnych serwerow metin2. Gdzies widzialem obejscie tego, cos ze zmiana ip czy cos takiego, aby moje konto znow dzialalo.

 

Prosze o link do tego tematu, iz nie moge tego znalezc. Bedzie +* i 5*

bez ofert handlowych.

Opublikowano

Raczej, jak dostałeś bana to nie obejdziesz.

 

Chyba, że dostałeś na konto.To zakładasz nowe i od nowa grasz.

 

 

A jak na IP to wątpię żeby coś Ci pomogło.

Opublikowano

jaki server ;)

jak fantasticworld

to sie nie dziwie:P

(pisz login a ja ci pomoge :) )

211c73cd6486beb.gif

Minecraft

odkrywcai.pngwolftamer.png

Odkrywca

Wolfer:Lubie pieski:P

Jeżeli jesteś człowiek to kliknij na obrazek:

baner6.gif

Opublikowano

Ehh..jakie to wzruszające nie w swoim interesie,mogłes sie przyznać a nie wała cisnąc ze rib 49 sr ;) Pozatym ribkiem byś nie ubił na levelku jaki miałeś :P

 

@to Jakiś event był ? bo potem juz nie grałem...pewnie nieżle pozarabiali killerzy;]

 

Pozdrawiam ;)

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

ohh, akurat co ubilem ripka mialem buffke, rib 49% srednie, kd potwora full trupy, aura na P ;]

 

drop szkaty z ripka nie jest ustawiony ;]

bez ofert handlowych.

Opublikowano

dzieki, bana dostalem na konto wiec nic z tego ;d

 

dzieki za pomoc i temat mozna zamknac

 

 

poprostu tego typu tematy nie powinny zasmiecac forum, tu sie robi wkrety, bugi sztuczki a nie pytania o ban za szpan wh w miescie,

kiedys na forum metin2.pl tego typu tematy byly tolerowane, do czasu az bylo ich wiecej niz normalnych tematow i zakazano pytac o bany na forum, tu tez powinno sie skonczyc z tym bo co drugi temat to pytanie

"dlaczego ban?" autorzy powinni dostawac warny albo zakaz pisania podobnych tematow, uzywales hackow niedyskretnie to masz nauczke, a nie wyzalasz sie na forum i robisz bajzer kolesss z 12 lat co nie rozumie "calkowity zakaz uzywania niedozwolonego oprogramowania"

 

 

prosze moderatora by tego typu tametu albo mialy swoj odzielny dzial lub poprostu tu nie powstawaly, po 1 bana sie przez nasze wypociny i rady nie cofnie po 2 jesli dostal bana to niech napisze do supportu a nie na forum

 

dziekuje, mysle ze wiekszosc sie ze mna zgodzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...