Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moj Tekst Pod Tytulem "Nokaut Smierc Wszystkim Frajerom"


Do0m123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Pora poruszyc kolejny sliski temat na plycie,

kosztem frajerow piac sie w gore tak by samemu ujsc z zyciem.

A jsli robisz inaczej to wstydz sie,

i z calym swoim skladem kieruj sie szybko na wyjscie.

I oczywiscie, nie jestem tym ktory ci spokoj burzy,

utopie twoj szajs, we frajerskiej krwi kaluzy.

Przygotuj sie na smierc, a przy okazji huk duzy.

bedziesz przepraszal za zycie, bez szans by je powtorzyc.

To zle ci wrozy, nie bedziesz wiedzial gdzie uciekac,

twoi marni kumple tez moga na to czekac.

Bedziecie na mnie szczekac jak psy z kurewskiej rasy...

to wy, wasz kurwa teren, lecz moje czasy!

 

2. Jesli masz cos do powiedzenia o mnie, powiedz to w 4 oczy,

doprowadziles do tego ze wojna musi sie toczyc.

A teraz Mcx wkroczy, rozjebie cie na tracku,

bo bedzie bardziej smiercionosny niz bomby w Iraku.

Po wyzszej szkole katow, nie umiem powiedziec wszystko

niech zniknie cala frajernia i w okolicy bedzie czysto.

Dostaniesz wpysk bo, dla chamstwa nie ma akceptacji,

zostawilbym to w spokoju gdybys mial troche racji.

Te teksty pod wysokim sa napieciem, jak linie trackcji,

nadeszla moja godzina, liryczny morderca w akcji.

Na drodze w chuj atrakcji, musze zajac sie toba,

upodobanie do ostrych tekstow nazwij choroba.

Patrz na mnie wrogo, i tak pojde ta droga,

znikaja z horyzontu ludzie ktorzy ci pomoga.

Odpowiedz mi ubogo, lub zakoncz to na checiach...

dla mnie muzyka zyciem, dla ciebie nie do ogarniecia.

 

3. Nareszcie o tym wiem, popelnilem bledy fatalne.

wiele bym oddal by to cofnac- nierealne.

Pomiedzy charakterami roznice diamentralne,

dla mnie mentalne, dlatego pierdole to serio,

ten kawalek jest po to by wyjebac z t frajernia.

Pierdolisz wiernosc, to tyle ode mnie w tej kwestii,

twoje teksty sa lepsze, kiedy uzywasz autosugestii,

niechcesz przejebac sobie calkiem, odejdz i wez ich.

I koniec mojej kwesti, niechce na forum postow,

choc milo jest poczytac sobie o tym ze wolisz chlopcow,

nie bede w takim stanie nawet po torbie dropsow,

slyszales w filmie tekst "pan piekny sie popsul?!"

Bedziesz wielki od koksu? Spoko. Nie dorosniesz mi do piety,

kazesz nazywac sie panem? hmmm... jestes jebniety

 

 

 

PODOBALO SIE? LICZE NA PLUSY. AHA I PISAC CZY MAM WPRAWE JAK NA 15LATKA :)

Pomogłem Daj 5 Lub add.png

 

bobmarleyzi.png

31887.gif

34194.jpg

 

10 V 70 V

20 V 80 V

30 V 90 X

40 V 100 X

50 V

60 V

 

 

Daj add.png I Komentarz To Się Zrewanżuję

Opublikowano

co to ma być??

nawet czytać mi się nie chce ...

 

ps. polecam przesłuchać " Pih & Chada - Puszka Pandory " :))))

Kiedy nie ma mnie dla Ciebie znaczy nie ma mnie kurwa... ;((

 

 

Moda się powoli kończy oby razem z nią odeszli,

Ci wszyscy chorzy rapowcy by nie nazwać ich raperzy ... !

Opublikowano

Szczerze mówiąc też mi się czytać nie chce...

 

Na pierwszy rzut oka widzę ze nie ma zbyt dużo rymów.

 

Nie oceniam + ani -

Jak widzisz stosunek moich postów do czasu on-line może świadczyć jedynie o tym że studiuję tylko wypowiedzi dzieci neo (bez obrazy) i innych userów tego forum.

 

32024366.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...