Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego Jak Wlaczam Fb Od Erpel Po Przejsciu Na Gre Fb Znika?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Masz Windows XP też tak mam to wina że masz 32bity a trzeba 64bity mam taki sam problem.

Kradnę , Gwałcę , I Morduje

^^

 

 

Większość Debili Czytając To Trzymają Rękę Na Myszce Nie Zdejmuj Już Za Pózno :)

 

 

 

 

 

Daj - Jeśli Pomogłem :P

 

 

 

 

 

 

NIE JESTEM NOBEM!!!

 

 

 

1.Językiem nie możesz dotknąć każdego zęba...

2.Jesteś idiota,bo właśnie to sprawdziłeś/aś.

4.Jesteś ślepy/a...Nie zauważyłeś/aś pkt nr 3.

5.Teraz to sprawdzasz...

6.Teraz się śmiejesz bo jesteś idiota...

7.Zaraz wkleisz to na swój profil...

8.Uśmiechasz się,bo się cieszysz ,że następni będą tak głupi jak TY

 

 

 

 

Dołączona grafika

 

Jeśli uważasz ze Justin Bieber to Peda* , ge* , ciot* Daj mi - , jeśli odwrotnie to daj mi +

Opublikowano

Dzieje się tak, gdyż M2Fish działa głównie na systemach 64-bitowych i nie potrzeba wówczas żadnego obejścia (przynajmniej mi działa bez nich). Niestety na systemach 32-bitowych ten fishbot sprawia problemy i chyba żadne obejście tu nie pomoże. Niektórym szczęśliwcom, z tego co pisali, udaje się go uruchomić, ale sam Erpel (autor fishbota) wie, że sprawia on problemy, ale na chwilę obecną nie ma czasu na poprawienie go.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...