Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Żelak + 9 Vs. Upiorna + 5 20% Na Zwierzęta


LikeAGirls

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam użytkowników MPC i zwracam się do was z z pytaniem: Który z wymienionych w tytule tematu hełmów nosić przy expie w V2. :rolleyes:

Jeżeli to istotne gram Mentalem i mam 66 lvl. W żelaku + 9 mam 712 defa, natomiast w upiornej masce 686.

Proszę o rady i pomoc doświadczonych graczy. Za pomoc będą + oraz 5 w profilu :)

Opublikowano

Witam użytkowników MPC i zwracam się do was z z pytaniem: Który z wymienionych w tytule tematu hełmów nosić przy expie w V2. :rolleyes:

Jeżeli to istotne gram Mentalem i mam 66 lvl. W żelaku + 9 mam 712 defa, natomiast w upiornej masce 686.

Proszę o rady i pomoc doświadczonych graczy. Za pomoc będą + oraz 5 w profilu :)

 

 

Głupie pytanie, bon na zwierzęta nie działą w v2 wiec domyśl sie co lepsze....

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

O ile się nie mylę to bon na zwierzęta nie działa w v2, działa tylko na zwierzątka w m1 i podobno królową.

A skoro tak to wiadomo co wybrać ;P

Opublikowano

@up jak nie dziala ??

Przeciez to pajak iczyli zwierzeta.

@topic upiorna wez mental malo bije to troche go podniesie ;]

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

jeśli pajaki w v2 to by były zwierzęta to bardziej upiorna bo te "kilka" defa wiecej w zelaku zbytnio otrzymywanych dmg nie zmniejszy ;P No ale z tego co widze ze pajaki to nie zwierzeta no to żelek ;P

Opublikowano

Bon na zwierzęta w v2 jest ZBUGOWANY :)

Weź żelka , najlepiej się sprawdzi , no i napisz mi ile bierzesz max grupek :PP

Energy 93 lvl - LomaxMt2

Opublikowano

BOn na zwierzeta nie dziala w v1 i v2, pajak to jest zwierze tylko tworcy metina sa niedouczeni

 

@BiegamSobie a owad to roslina czy zwierze ?

TOrCIDA GOrNIK ZABrZE ;]

Opublikowano

Bon na zwierzęta, jest na normalne zwierzęta :P

Pies np.

 

Wilk, jakiś tam niedźwiedź...

Widzieliście kiedyś pająka większego od siebie ?

 

Ja widziałem jedynie T.blondi i była jak dwie moje dłonie, ale nie była większa ode mnie :O

To są potwory, bierz żelaka.

 

Pozdrawiam, Adam.

52287137559562145640.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...