Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Opłaca Mi Się Hostować Na Takiej Maszynie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jestem hosterem byłego xeno ale jednak server rozwalił hacker, chcę zbudować stare xeno od nowa. Trochę ulepszyłem maszyna oto skan :

adamsiq_16761_9.png

adamsiq_16761_1.png

 

Ram : 12 Gb

Procesor : 6 rdzenie po 3.3 Ghz. (jak podkręcę to nawet 4.0 Ghz.)

 

Internet 10mb

Download : ok. 14,5 mb

Upload : ok. 632 kb

 

 

Czy opłaca mi się hostować server, ile graczy uciągnę i proszę o linki do ewentualnych tematów z zabezpieczeniami do servera.

Hostować bym mógł 24 godziny na dobę.

 

Pozdrawiam Adams.

ABC

Opublikowano

Adams To ja SiemaEniuBM zrób od nowa server z starymi kontami znów zrobie reklamy itp wiesz ile osób czekało na to

 

 

a i opłaca ci się

Moje Postacie

 

ServeR : CandyLongju :

 

Fanutin 98 LvL WP 6 x P ON

 

 

ServeR : Land Of PowA :

 

SiemaEniuBM 108 LvL WP 6x P ON / OFF

 

ServeR : NerdMT2

 

SiemaEniuBM 73 LvL + BM 2x P ON

 

 

Na CandyLongju Zamienie 2 x Smiercio +8 1 do PvP a drugie Do Expa i swiętego +6 Za swiętego +9 lub dożuce jeszcze 1kkk za bron dla sury na 95/105 Lv +7 +8 +9

 

Postaw + lub może małą piąteczke nie być żyła bądz kolega :D

Opublikowano

wg mnie to masz trochę za słaby net, ale to tylko moje zdanie. Spokojnie stawiaj serwer, lecz licz się z tym, że z czasem będziesz musiał pomyśleć o zmianie internetu (gdy będzie grało dużo osóB).

Opublikowano (edytowane)

Oczywiście , że Ci się opłaca stawiać serwa ( dedyka ) na takiej maszynie ;) Przydałby mi się taki sprzęt :D

 

@Up

 

Jak dla mnie to net jest nawet dobry ale tak jak piszesz na jakiś czas bo jak się serwer rozkręci to już do 24 mb ja bym zwiększył :D Ale to ja :D

Edytowane przez LaYeR91

ezgif-com-effects.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...