Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Pomysł Żeby Były Logi A Nie Wysyłały Się :)


glowa244

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż znalazłem taki plik w którym jest e-mail :)

 

[email protected]

 

Wystarczy że wpiszemy byle co zamiast e-maila i będzie w pytkę xD

 

plik o nazwie "ahnrpt"

SS :http://img827.imageshack.us/img827/1985/tut1ck.png 

 

edytujemy jest to linijka nr. 7 edytujemy z :

 SS : http://img132.imageshack.us/img132/417/tut2c.png 

 [email protected] 

na:

 SS : http://img176.imageshack.us/img176/9909/tut3r.png  

[email protected](nie musi to być tak dokładnie !!  więc nie spamić dlaczego na taką ;/ )

 

Mam nadziej że pomogłem :)

 

Liczę na +++

 

 

TuT by ja glowa244 zakaz kopiowania!!! -.-

 

Jeżeli dajesz minus to pisz za co neosie!

Moje TuT'y

http://www.mpcforum.pl/topic/249997-downloadhot-1-skill-hit-killer-dmgx-7-by-glowa244/

http://www.mpcforum.pl/topic/269354-hotdownloadrun-hack-na-all-v10-by-glowa244/

Opublikowano

Brat wystawia aukcje a ja robiłem to na szybko :/

Moje TuT'y

http://www.mpcforum.pl/topic/249997-downloadhot-1-skill-hit-killer-dmgx-7-by-glowa244/

http://www.mpcforum.pl/topic/269354-hotdownloadrun-hack-na-all-v10-by-glowa244/

Opublikowano

Co producenta HS obchodzą logi z Metka? Na świecie jest wiele gier, które wspiera HackShield.

To wysyła Logi do AhnLab gdy się HackShield wysypie, np. podczas gry.

Moim zdaniem za wysyłaniem logów stoi AhnRpt.exe. Trzeba go zablokować Firewallem by się do netu nie dostał.

 

Edit: Ciekaw jestem dlaczego dostałem - w moich postach niżej. Za co?

u7zdc8-2.png
 

Opublikowano

Moim zdaniem HS jest za drogim i za bardzo znanym sposobem na haki by obejść to takim banalnym sposobem :)

 

 

 

##### Już jakieś ne0 zjebane musiało dać minusa -.-

Opublikowano

wpisalem tam swoj email. Gram na US, odpale se raz bota, raz poexpie na dmghacku (nie dziala, ale jest tylko efekt), polowie troche na fb (angelbot) zaloguje sie przez czystego metka (bez hackow) jak przyjdą mi na email jakies logi, to byc moze ten sposob dziala ;)

Opublikowano

@Up

Pobaw się trochę hackami, aby spowodować crash metina. Może coś przyjdzie.

 

Jeszcze trochę i MPC rozkmini tego hackshielda całego :D

u7zdc8-2.png
 

Opublikowano

wpisalem tam swoj email. Gram na US, odpale se raz bota, raz poexpie na dmghacku (nie dziala, ale jest tylko efekt), polowie troche na fb (angelbot) zaloguje sie przez czystego metka (bez hackow) jak przyjdą mi na email jakies logi, to byc moze ten sposob dziala ;)

 

 

Nie wiadomo czy muszą przyjść teraz czy za 2 msc. może oni muszą jakąś komende wpisać czy coś... :(

Moje TuT'y

http://www.mpcforum.pl/topic/249997-downloadhot-1-skill-hit-killer-dmgx-7-by-glowa244/

http://www.mpcforum.pl/topic/269354-hotdownloadrun-hack-na-all-v10-by-glowa244/

Opublikowano

Może też być tak, że to co jakiś określony czas te logi wysyła... Co tydzień, dwa, lub nawet miesiąc....

Ktoś się może orientuje ile minęło od wprowadzenia HS na PL?

u7zdc8-2.png
 

Opublikowano

Ja dostałem bana tzw. SYSTEMOWEGO - czyli automatczny bez powiadomienia o nim na mail za FB. Takie same bany rozdawali teraz ! podobno na podstawie logow. Ja bana dostalem ze 2 tyg wczesniej niz te co dawali teraz. Zauważyłem jedno - jak grałem tylko na EM2 to nic się nie działo - jak odpaliłem bez em2 czyli na legalu to zladowaly mi sie wszytskie pliki tekstowe z rozszezeniem .log. Wczesniej wszystkie pliki .log mialem usuniete łącznie z tym z folderu HS. Pozdrawiam

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Zastanawia mnie to , co ile takie akcje beda prowadzone .Jak narazie musze wyslac eq z ninji bo zalogowalem sie na kamerze i dmg i sie troche na speedhacku pobawilem ;/

Teraz musze czekac na nastepna fale banow i jak moj ninja nie dostanie bana to bede gral juz bez dmg

Opublikowano

Zastanawia mnie to , co ile takie akcje beda prowadzone .Jak narazie musze wyslac eq z ninji bo zalogowalem sie na kamerze i dmg i sie troche na speedhacku pobawilem ;/

Teraz musze czekac na nastepna fale banow i jak moj ninja nie dostanie bana to bede gral juz bez dmg

 

Jak twoj ninja nie dostanie to hulaj dusza piekła nie ma!!! Będziesz mógł już jechać na zym się da. W zasadzie to wystarczy labo uniemożliwić wysyłanie logów albo zmienić adresata docelowego, co zapewne wiemy wszyscy. Gdyby się tak wszyscy kumaci z MPCForum pozbierali i probowali wszystkiego to myślę, że obalenie HackShielda nie potrwało by dłużej niż 3tygodnie.

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

Wydaje mi się, że zmiana adresu e-mail w pliku ahnrpt.ini nic nie da, gdyż plik ten powiązany jest z ahnrpt.exe (odpowiada jakby za jego konfigurację), który można skasować, a mimo to HS działa w tle, tworzy logi, które następnie zapewne trafiają na serwer za pośrednictwem klienta gry. Gdyby plik .ini odpowiadał za wysyłanie logów, to teoretycznie po zmianie adresu na własny, logi powinny przyjść do nas mailem, a tak nie jest. Poza tym nie sądzę by GF oraz firma odpowiedzialna za stworzenie HS były na tyle głupie, żeby zbierać logi przez maila, który w dodatku każdy z użytkowników mógłby sobie dowoli zmienić.

 

Nie chcę być złym prorokiem, ale zmiana adresu w pliku .ini nic nie daje i HS dalej ładnie raportuje na serwer o tym co robimy. Tyle tylko, że przyjdzie nam się o tym przekonać dopiero przy kolejnym masowym sprawdzaniu logów i wynikającym z tego masowym banowaniu, a nie jutro, pojutrze lub za tydzień. Dlatego możemy grać na hackach łudząc się, że pokonaliśmy HS i jesteśmy bezpieczni, a w rzeczywistości dopiero za jakiś czas (np. za miesiąc, jak minął te nałożone ostatnio tymczasowe bany) okaże się, że sami na siebie kręcimy bata dostarczając GF dowody naszych oszustw.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...