Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Easy Metin2 Czy Juz Jest Wersja Nieplatna


Monath

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosze o podanie linku do pobrania easy metin2 bo widzialem tematy na ktorych piasno ze juz niedlugo koncza obejscie zeby nie placic jezeli juz tego dokonano prosze o linki !!

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę i daj - ZBIERAM - tylko :P

Opublikowano

Dużo ludzi pracuje nad niepłatnym botem, a przynajmniej tak zapewniają. Osobiście wątpie że uda się komuś, bo gdy komuś uda się zrobić jakieś "obejście" to jakiś konfident podkabluje do Em2 i juz robią na to sposób. Możliwe że komuś się uda zrobić jakiś sposób na stałe, ale na to potrzebny jest czas. Wy natomiast takimi tematami byście chcieli już dziś takie "obejście".

Opublikowano
Proszę podajcie linki do easy metin2 bo nigdzie niemogę tego znależć .Wszędzie są ale płatne pomocy ludzie !!!!

 

Boże wy udajecie debili czy nie potraficie wejść w kategorie Easymetin2 na forum i poszukać...

Takie to trudne?

fc02fe5ba2c5.png

×
×
  • Dodaj nową pozycję...