Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zrobić Czat Na Własnej Stronie Serwera


UppsiK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Pokaże wam jak zrobić i dodać czat na stronę twojego serwera :)

Najpierw musisz zrobić stronę do serwera i wrzucić na hosting(chyba ze już to zrobiłeś masz :P )

 

1. Wejdź na

www.xat.com

 

2. Kliknij Mejk a Czat Box xD

chatboxx.jpg

 

3. Wybieramy obrazek. (można się zarejestrować i dodać własny). Wybieramy wielkość i klikamy Update & Get Code

chatbox2.jpg

 

 

I mamy swój czat ;)

chat3z.jpg

 

 

Możemy jeszcze trochę pozmieniać itp. :)

 

Ok, no to teraz jeszcze trzeba wrzucić na stronę (ja swojej nie mam ale postaram się jakoś wytłumaczyć).

 

1. Kopiujemy kod (Embed code) i łączymy sie z serwerem. Teraz otwieracie główna stronę przez notatnik i szukacie jakiegoś textu. np. staty serwera czy team...

2. I pod/nad tym textem wklejacie kod i zapisujecie.

3. Od teraz wszyscy na twojej stroni mogą czatować B)

 

Jest jeszcze inny sposob:

 

1.Kopiujemy embed code, otwieramy notatnikiem i wklejamy.

2. Zapisujemy jako plik HTML (np. czat.html)

3. Wrzucamy na serwer.

4. Otwieramy przeglądarkę i wpisujemy nazwę strony i /czat.html. Zależy jak ten plik nazwaliście :) Wiec np www.uppsikmt2.pl/czat.html ;) '

 

No i to tyle :)

 

Mam nadzieje ze to docenicie i ze wam się przyda :)

 

Pozdrawiam

Uppsik

;)

Opublikowano

Nie wiem po co ten tut.

Ponieważ na tym twoim "czacie" z xatu

jest button na którym pisze "Dostań Chat" czy coś w tym stylu ^^.

Ale masz + za to że przynajmniej się starasz :).

jedcy.gif

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...