Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ktoś Włącza Gm Mode! Pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ktoś włącza komendę GM Mode, prawdopodobnie przez Bash Panel.

Do configów dodałem to:

 

adminpage_ip1 : 5.**.***.100

 

Ale to nie pomogło.

Zablokowałem komende /set_event_flag (coś takiego), oraz /shutdown

Jednak nic nie pomaga, zaraz ktoś wejdzie i włączy GM Mode.

Proszę o wytłumaczenie mi co robię źle lub co mogę jeszcze zrobić. Poszukuję prostych poradników ponieważ jestem początkujący.

Z góry dziękuje

 

@Zapomniałem o prefixie Modek jak możesz to dodaj :)

Ktoś zrobi ?

:D

Opublikowano

Ip nie ma być z koncówką 100 tylko normalne -,-.

A nie prawda, bo jeżeli to serwer hamachi to powinno być i jedno i drugie ip.

Czyli normalne oraz z końcówką .100 . :)

Tez mialem ten sam problem Ja dodalem tez te linijki z koncowka 100 i wylaczylem komenda "/e test 0" bedac na gm i mam spokuj pozdrawiam

Też wyjście :)!

Btw. brak prefixu, następnym razem pamiętaj :).

I przy doborze tematu nie pisz jak histeryk (Pomocy! - Co to ma być o.O, wkońcu każdy oczekuje pomocy a jakoś tego nie pisze <_< ...).

jedcy.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...