Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Zarobek I Oszczędność Miejsca W Eq Przy Expie W V2


Revanse

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

 

W moim pierwszym tutorialu zaprezentuje jak zarobić i zaoszczędzić miejsca w ekwipunku podczas expienia w V2

 

1.Pierwszym sposobem sa zarobienie kilku KK i zrobienie sobie trochę wolnego miejsca w EQ jest ulepszanie hełmów 21lv-levelowych na + 7

 

Jak to zrobić ? potrzebujemy:

- KaMeR mod

www.metin2mod.tk

- Ogon Skorpiona Ogon_skorpiona.jpg (Jak najwięcej mozna kupić lub dropnąć)

- Pajęcza Sieć Paj%C4%99cza_sie%C4%87.jpg (Jak najwięcej mozna kupić lub dropnąć)

- Rybia Ość Rybia_o%C5%9B%C4%87.jpg(Jak najwięcej mozna kupić lub dropnąć)

 

Gdy mamy potrzebne nam ulepszacze i zainstalowanego Mod KaMeRa możemy przystąpić do expienia w V2 po upływie jakiegoś czasu robimy chwilkę przerwy i wyrzucamy niepotrzebne nam rzeczy hełmy na 21lv zostawiamy, zostało nam np. 10 zelków wtedy przystępujemy do ulepszania dzięki KaMeR Mod możemy ulepszać itemy na odległość jak u zwykłego kowala

 

Item którego chcesz ulepszyć musi być na pierwszej stronie ekwipunku na pierwszym miejscumetin220101025101108.jpg

 

 

Gdy wiemy gdzie ustawić item do ulepszenia i posiadamy odpowiednie ulepszacze klikamy na klawiaturze F5 w górnym lewym rogu pojawi sie nam konsola wpisując w nią komendę refine 0 0 I potwierdzeniem enterem Item sie ulepsza (przypominam to ulepsza jak zwykły kowal) metin220101025101159.jpg

Załóżmy ze z tych 10 dropnietych hełmów ulepszy nam 3 to i tak jesteśmy na +

10 x 100k (zelak+5) = 1kk

3 x 1.5kk (zelak+7) = 4.5kk

 

Podsumowanie:

 

- Pozbywamy się od razu zbędnego złomu

- Mamy więcej miejsca w EQ

- Posiadamy kilka hełmów + 7

- Możemy dłużnej expic w V2

2. Sposób jest bardzo podobny do pierwszego tylko tym razem ulepszamy dropniete tarcze na 61lv do + 7 a do tego potrzebujemy:

 

- Kawałek Zepsutej Zbroi (KZZ) Kawa%C5%82ek_zepsutej_zbroi.jpg (Również potrzebujemy jak najwięcej)

- Ezoteryczny Przewodnik + Ezoteryczny_przewodnik%2B.jpg(Również potrzebujemy jak najwięcej)

- Nieznany Talizman Nieznany_talizman.jpg (Również potrzebujemy jak najwięcej)

- Rybia Ość Rybia_o%C5%9B%C4%87.jpg(Również potrzebujemy jak najwięcej)

 

Co do ulepszania tarcz na 61lv jest to rzecz trudniejsza bo potrzeba trochę więcej szczęścia ale 1 na 10 Z pewnością ulepszy, te sposoby ulepszania na miejscu sa bardzo opłacalne ponieważ ulepszacze są tanie i zyskujemy dodatkowe miejsce na poty wybierając sie do V2 przyczyn możemy trochę zarobić w miarę legalnie ;p

 

 

 

3. W tym sposobie nie ma sensu sie dłużnej rozpisywać tylko podczas expienia zbierać tylko itemy które zajmują tylko jedno pole w ekwipunku i maja największa wartość polecam zbierać tylko dzwony + 4 (Czasem sie trafi dzwon z bonem na int czyli dodatkowy zarobek)

Magiczny Dzwon + 4 Magiczny_dzwon.jpg

Złoty Robaczy Dzwon + 4 Z%C5%82oty_robaczy_dzwon.jpg

Stalowy Robaczy Dzwon +4 Stalowy_robaczy_dzwon.jpg

 

 

4. Ten rozwiązanie jest najbardziej ryzykowne ponieważ możemy dostać za Używanie tego buga , polega na otwieraniu magazynu z każdego miejsca znajdującego się w metine polecam nie otwierać go główna postacią tylko jakimś pobocznym kontem lub w ostateczności swoim buffem, wiem ze otwieranie magazynu pobocznym kontem do poniesienia większych koszów wydanych na Sm ale jest bardzie bezpieczne.

 

Jak otworzyć dany magazyn ?

- Włączamy czat i wpisujemy komendę /click_mall po jawi sie nam takie okienko metin220101025112407.jpg

 

 

- Nie wyłączamy go

- Następnie wpisujemy /safebox_password (twoje hasło do magazynu) np. /safebox_password turbomietek

- Magazyn sie otworzy a my przerzucamy drop i dokładamy sobie potów

 

 

 

 

Dziękuje Wszystkim Za Zwrócenie Uwagi i Przeczytanie Mojego Pierwszego Tutoriala Jeśli Juz Był Taki Proszę Go Usunąć, A Jak Nie I Komuś Sie Przydał Lub Spodobał Mozę Dać +

Opublikowano

Witam ! Hmm.... Opisze twój Tutorial tak :

 

PLUSY :

 

- ma dużo kolorów (przyjemniej sie czyta )

-dodałeś obrazki np. z ogonem skorpiona

-estetyka i pomysłowość

 

MINUSY :

 

-wszystkie wyrazy wielką literą

- ...

 

 

Ogólnie jak na pierwszy to poszło ci wyśmienicie ... :)

Odemnie dostajesz "+"

Opublikowano

Dziś Dobiłem Do 55lv i zaczolem exp w V2 oczywiście wziolem okolo 97 ogonów ze 86 sieci i ze 125 osci po 3h na dropilo mi tyle zelaków i kolcza + 5 to zaczolem ulepszac tym sposobem super ulepszal mi tym jak nigdy dotąd lepiej od kowala zwklego i gildijnego na 20 zelakow ulepszyl 9 zajebisty zarobek u mnie zelaki + 7 po 2kk chodza Jeszcze raz Super TuT

Opublikowano

Dziś Dobiłem Do 55lv i zaczolem exp w V2 oczywiście wziolem okolo 97 ogonów ze 86 sieci i ze 125 osci po 3h na dropilo mi tyle zelaków i kolcza + 5 to zaczolem ulepszac tym sposobem super ulepszal mi tym jak nigdy dotąd lepiej od kowala zwklego i gildijnego na 20 zelakow ulepszyl 9 zajebisty zarobek u mnie zelaki + 7 po 2kk chodza Jeszcze raz Super TuT

 

Ciuś, ciuś, ciuś. :D

 

Nie wolno kłamać. Drop w v2 zaczyna się od 60 lvla...

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Opublikowano

Mi na 74 BM pięknie się expi we v2 ;];] i leci dużo tego dziadostwa baewno się przyda jesze kupiłem zbonowane kolce 20 na 2x przedmioty także bd luzzzzzz

Opublikowano

No dobra nie chciałem się przyznawać ze zbierałem je z ziemi ;/

 

Już lepiej :D

 

Nie ma się co wstydzić, ja 1 lvl chodziłem po v2 i robiłem przerzut magazynem i w 1h miałem nie raz po 15kk

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Opublikowano

nom dobry zarobek zawsze tak robię jak zacznam gre na nowym servie ;p

 

Na nowym serwie nikt nie ma żelaków +5 bo to początek serwera ;]

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...