Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pojdzie Mi Na Tym Gta4? Albo Call Of Duty 4,6?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Elo, chcialbym zakupic nowy komputer i mam pytanko czy na tym sprzecie chodzilo by..

1-call of duty4?

2-gta4?

3-call of duty 6?

 

 

 

Jak by nie to co bym musial dokupic?

A tak ogolnie w miare dobry komp?

 

 

@EDIT-zapomnialem link ;]

To jest ukryta treść, proszę

Edytowane przez Ctrev
13032777318975834031.gif

Opublikowano

lol po co ci odrazu złożony komp ? Zrób sobie "składaka" może więcej zapłacisz o 100-200 zł ale wydajność napewno będzie większa.

 

@topic

 

Tak pójdą na 100 %

 

Gta moze pociągnie na Max.

CoD - Napewno na Max. Pójdzie

Opublikowano

lol po co ci odrazu złożony komp ? Zrób sobie "składaka" może więcej zapłacisz o 100-200 zł ale wydajność napewno będzie większa.

 

@topic

 

Tak pójdą na 100 %

 

Gta moze pociągnie na Max.

CoD - Napewno na Max. Pójdzie

tez myslalem zeby zrobic skladaka tylko troche sie boje ze cos zle dopasuje albo cos, moglbys mi np dac jakies linki do czesci zeby sam zlozyc? do 1000zl(bez monitora,dvd, i dysku twardego) ;]

13032777318975834031.gif

Opublikowano

Na tym sprzęcie na pewno nie pójdzie Ci GTA4.

Nie rób sobie nadziei i nie słuchaj się osób nie mających wiedzy.

 

Komp bardzo słaby.

No name:

-Zasilacz;

- RAM,

- Dysk,

Ponadto:

-2gniazda DDR2.

-Zintegrowana grafika.

 

Lepiej wyjdziesz na poszukaniu okazji na allegro, jakiś używanych komputerów.

368216.png

Opublikowano

Dozbieraj trochę i kup

AMD:

 

CPU: AMD Athlon II X2 245 2,9Ghz S-AM3 BOX (ADX245OCGQBOX) -195zł,

RAM: GEIL DDR3 2GB 1333MHz 9-9-9-24 1 5V (GV32GB1333C9SC)-140zł,

MOBO: MSI 785GM-E51- 217zł,

GPU: Zintegrowane z płytą główną,

HDD: Samsung 500GB HD502HJ SATA II 16MB-140zł,

PSU: Corsair 400W CMPSU-400CXEU-160zł,

Napęd: SAMSUNG SH-S223L BULK-72zł,

CASE: Tacens AQUILO-85zł,

W techplanet złoża za 1zł i wyśla kurierem. Poźniej jak dozbierasz kase to kupisz odzielną grafe.

Ps. Jak masz dolożyc to dołóż do Athlona x3/x4

sygnacy.png

Sygnatura by dudsonowa

Najbardziej zajebisty grafik na MPC KLIK

Opublikowano

nie pójdzie ci nic, z tą kartą możesz co najwyżej w pasjansa pograć

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

Nie pojdzie ci (tzn wlaczyc sie wlaczy, ale przyjemnosci z gry zadnej) karta ssie, z reszta wszystko ssie.

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

Na tym sprzęcie na pewno nie pójdzie Ci GTA4.

Nie rób sobie nadziei i nie słuchaj się osób nie mających wiedzy.

 

Aj, fajnie jest być jedynym, który przeszedł czwórkę na podobnym sprzęcie bez problemów <3

 

#down

 

A ja napisałem, że na podobnym przeszedłem bez problemu. I?

Opublikowano

Aj, fajnie jest być jedynym, który przeszedł czwórkę na podobnym sprzęcie bez problemów <3

 

Ale on napisal ze na pewno NIE pojdzie.

 

to moze bym kupil tego kompa i kupil nowa karte graficzna do niego?

 

Nie za bardzo bo procek slaby, chyba ze masz zamiar kupic tania karte typu GF 9500, moze jakbys wydal pare groszy na GF 9600- 9800 ewentualnie radek 47xx to by poszlo ale grafy dobrej bys nie ustawil, bo jak juz karta to ram trzeba by bylo, a jak juz ram to procek by byl w tyle, i kolo sie zamyka :D

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

Jak masz kupować kompa za 800 zł to kup sobie ps3 albo psp i graj, nie będziesz bawił się w wymagania sprzętowe. Za 800 zł to mogę ci kupić mikrofalówkę, a nie komputer.

Innym razem.

Opublikowano

Temat zamykam, wybralem odpowiednie podzespoly aby bylo wszytsko ok

 

 

 

PS: Gracz.China mi pomogl, dzieki

13032777318975834031.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...