Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podkkład Do Piosenki Zrobionej Przezemnie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

By Me

 

 

Mysle ze to co było miedzy to fikcja.

Dlamnie nie istniejesz to była fikcja.

 

starałęm sie a ty mnie odrzucasz

sarałem sie ale wszysko na prozno

starałem sie ...

starałem sie ...

 

Pomysl czy za mało sie starałem

Pomysl czy to wszysko miało ses

 

starałęm sie a ty mnie odrzucasz

sarałem sie ale wszysko na próżno

starałem sie ...

starałem sie ...

 

Nie wiem czy w koncu zapomnę o tobie

Nie wiem czy myslec o tobie przestane

Tego nie wiemmmm.

Tego nie wiemmmm.

 

starałęm sie a ty mnie odrzucasz

sarałem sie ale wszysko na prozno

starałem sie ...

starałem sie ...

 

 

 

dajcie podkłąd bardzo pile zrobiłem ją dla kolegi któremu dziewczyna złamała serce ....

Opublikowano

@Up

Jak byś nie wiedział to bas tajpan zagrał w kawałku "Wojna" tylko gościnnie

To jest Fandango Gang

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Jak by co zbieram te Zielone :)

Najebałem w tego posta takie ilości ironii, że możesz mieć problemy z prawidłowym zrozumieniem zawartych w nim treści.

 

250Postów[v]

300Postów[v]

350Postów[v]

400Postów[v]

Opublikowano

jaki gatunek ? to ma być smętne czy jakie ?

podaj mi więcej info na PW to coś nagram na elektryku ;)

 

do wieczora podeślę Ci kilka dźwięków ;)

najlepiej niech on nagra jak chciał by to zaśpiewać

Opublikowano

Jak to jest piosenka o złamanej miłości to raczej jakaś smętna

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Jak by co zbieram te Zielone :)

Najebałem w tego posta takie ilości ironii, że możesz mieć problemy z prawidłowym zrozumieniem zawartych w nim treści.

 

250Postów[v]

300Postów[v]

350Postów[v]

400Postów[v]

Opublikowano

do wieczora podeślę Ci kilka dźwięków ;)

najlepiej niech on nagra jak chciał by to zaśpiewać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...