Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Ma Ktoś Z Was Brożke


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc poszukuję 2 x broszurka na serwerze nerdmt2 ma ktoś moze?

Zajmuję się tworzenie mojego serwera do gry metin2 poszukuję kilku gmów zrobie forum i dam link ale forum , żeby pisać podania na GM nie spamcie mi na PW

 

 

 

 

 

proszę o add.png

 

 

nowyobrazbitmapowywindoq.png

Opublikowano

[quote name=HarryPotter:*xD' timestamp='1287947347' post='1551781]

ja pierdole... czy tu jest dział "żulimy na maxa bo sie nie mozemy w grze zapytać czy ma ktoś 2 broszurki??11jeden" ? więc wyjdź i raport =,=

 

Ale nie wolno na czacie pisać po polsku a po 2 to forum jest do pomagania !!

Zajmuję się tworzenie mojego serwera do gry metin2 poszukuję kilku gmów zrobie forum i dam link ale forum , żeby pisać podania na GM nie spamcie mi na PW

 

 

 

 

 

proszę o add.png

 

 

nowyobrazbitmapowywindoq.png

Opublikowano

jest do pomagania ale po co utrudniasz admowi życie?(ja chyba też :unsure: )nie ten dział pisz w innym i problemu nie będzie

A obecnie gram w: Minecraft: Terraria: Team Fortess 2: Empire Total War(sporadycznie)

 

Na początku 1945 roku, US Navy otrzymała unikalna jednostką: pierwszy na świecie statek będący wytwórnią lodów. Nazywał się "Ice Cream Barge" i jego zadaniem była produkcja lodów dla marynarzy na Pacyfiku. Wydajność produkcyjna wynosiła ok. 36 tys. galonów (ok. 136 tys. litrów) lodów na dobę !! Statek a własciwie - barka, nie miał silników i był holowany z miejsca na miejsce. Był tez - z wiadomych względow - najpopularniejsza jednostka we Flocie Pacyfiku !

Opublikowano

Pisz w temacie serwera, a nie tu gdzie publikuje się serwery.

Dawne czasy na ProMT2 z moją najlepszą gildią PALESTYNĄ!

 

Zapraszam do oglądania i komentowania :)

 

 

 

 

Pozdrawiam P0WER :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...