Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomocy Jak Wgrać Tego Qesta! Dużo Plusów ;]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, tak jak w temacie, potrzebuję pomocy jak mam wgrać tego qesta;

 

--Koe Pung Quest

--Grota Wygnańców

------------------------------

quest grota_wygnancow begin

state start begin

when 20093.chat."Chcę Wejść " begin

say_title("Koe-Pung:")

local wstep =

"Witaj,[ENTER]Mogę Cię przenieść do Groty Wygnańców,"..

"Lecz musisz mi ukazać Krwisty Kamień."

say(wstep)

 

local wybor = select("Przekaż Krwisty Kamień ",

"Anuluj")

 

if wybor == 2 then

return

elseif wybor == 1 then

local brak_kamienia =

"Wybacz ale nie posiadasz Krwistego Kamienia."

local kamien_akceptowany =

"Posiadasz Krwisty Kamień "..

"Zostaniesz Przeniesiony!"

local krwisty_kamien = 99999

local x = 100*100

local y = 12078*100

if pc.count_item(krwisty_kamien) > 0 then

say_title("Koe-Pung:")

say(kamien_akceptowany)

pc.remove_item(krwisty_kamien, 1)

pc.warp(x,y)

else

say_title("Koe-Pung:")

say(brak_kamienia)

npc.lock()

end

end

end

end

end

 

 

 

Do tej ścieżki. /usr/rain/channel/share_data/locale/english

 

Za każdy post na temat problemu + ;]

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Załóżmy, że plik nazywa się grota.quest wgrywasz go przez FZ lub WinSCP do /usr/rain/channel/share_data/locale/english/quest nadajesz odpowiednie prawa, potem wchodzisz do tego folderu i wpisujesz ./qc grota.quest

Jakbyś czegoś nie rozumiał to pisz, mam doświadczenie, ciągle ktoś się o to pyta :)

Btw co daje npc.lock() ?

Opublikowano

@2xUP

Po wpisaniu ./qc nazwa.quest powinno wywalić mniej więcej coś takiego, nie pamiętam dokładnie :)

To jest ukryta treść, proszę

Oczywiście jak masz złożony quest to będzie tego więcej, wyświetla po prostu nazwę, wszystkie state'y i wheny

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...