Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Niepomyślny Zapis Zrzutu Ekranu


>Przemas<

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co zrobic bo gdy w metinie chce srobić sreena na dole wyswietla sie Niepomyslny zapis zrzutu ekranu co zrobić pomozcie bo w koncy chce zrobic sobie jakiegos Screena

JAK POMOGŁEM NIE CZAJ SIĘ TYLKO DAJ PLUSIKA !!! xD

Opublikowano

Wćiśnij Preent Screen Jak Wyskoczy Niepomyslne to nic odpal Painta i Wćiśnij crtl + v i Zapisz Jako Np: Pulpit i Już Masz Screen Licze na +:)

ZBIERAM

11949856271997454136tas.png

Opublikowano

Sceen ale wtedy caly razem z pulpitem a ja chce zeby ten screen był z metina i w folderze sreenshot Dlaczego w ogole jest taki bład kiedys tego nie mialem to dlatego ze przez obejscie odpalam ??

JAK POMOGŁEM NIE CZAJ SIĘ TYLKO DAJ PLUSIKA !!! xD

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Print screen >>> paint >>>save as (zapisz jako ) >>>> www . image shack . us >>> Upload :)

haac.jpg

 

 

100 Postów [X]

 

200 Postów [X]

 

300 Postów [X]

 

400 Postów [X]

 

500 Postów [X]

Opublikowano

też mam ten sam błąd

miejsa na dysku mam pełno

z tym paintem to trochę zabawy potrzeba dla osób, które dosyć często robią fotki

 

Nie wiem czemu tak jest :(

 

Być może jak by był metn na ekranie w 100%, a nie w okienku to może wtedy by działało

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...