Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd Po Otwarciu Metina Przez Easymetin2


FLaY4u

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mój problem:

Pobrałem em2 (od andrzeja), zainstalowałem, loguje się, wskazuje lokalizację metina (metin2client.bin) i jak już uruchomi się gra to po chwili:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

a jak kliknę ok to:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

później nieważne czy klikę tak cz nie to metin się zamknie.

Bardzo proszę o pomoc.

 

P.S. Jak napisałem temat w złym dziale to prosze o przeniesienie tematu.

Od dnia szóstego stąpamy po tej podłej ziemi

Mamy ręce - zabijamy, mamy usta - kłamiemy,

Orgia much, nie ufaj hipokrytom

Zawiedzie cię oko, to oko dzieciak wykol,

Zimny pocałunek w szyję, w otchłań spadasz

To miasto tym żyje, po prostu jak Chada

Zasady są po to żeby je łamać?

Zasady są po to żeby je łamać?

Liczą się przyjaciele i milczenia zmowy

Reżim, kurwy, nalot dywanowy

Mała wycieczka do piekła i z powrotem

Tu grzesznicy modlą się najgłośniej

Nie znasz dnia ani godziny, walczysz

Ofiary wojny w chwale wracają na tarczy

Niewidzialna ręka rzuca twój los na szalę

Coś w tobie pęka, życie łamie morale

[x] 10 [x] 20 [x] 40 [x] 80 [x] 160 [x] 320

Opublikowano

Kurcze, szkoda. A chciałem sobie połowić... No trudno. A są jakies działające fishoboty?

Od dnia szóstego stąpamy po tej podłej ziemi

Mamy ręce - zabijamy, mamy usta - kłamiemy,

Orgia much, nie ufaj hipokrytom

Zawiedzie cię oko, to oko dzieciak wykol,

Zimny pocałunek w szyję, w otchłań spadasz

To miasto tym żyje, po prostu jak Chada

Zasady są po to żeby je łamać?

Zasady są po to żeby je łamać?

Liczą się przyjaciele i milczenia zmowy

Reżim, kurwy, nalot dywanowy

Mała wycieczka do piekła i z powrotem

Tu grzesznicy modlą się najgłośniej

Nie znasz dnia ani godziny, walczysz

Ofiary wojny w chwale wracają na tarczy

Niewidzialna ręka rzuca twój los na szalę

Coś w tobie pęka, życie łamie morale

[x] 10 [x] 20 [x] 40 [x] 80 [x] 160 [x] 320

Opublikowano

Ok. A działa Xangel 2.7 bez em2?

Od dnia szóstego stąpamy po tej podłej ziemi

Mamy ręce - zabijamy, mamy usta - kłamiemy,

Orgia much, nie ufaj hipokrytom

Zawiedzie cię oko, to oko dzieciak wykol,

Zimny pocałunek w szyję, w otchłań spadasz

To miasto tym żyje, po prostu jak Chada

Zasady są po to żeby je łamać?

Zasady są po to żeby je łamać?

Liczą się przyjaciele i milczenia zmowy

Reżim, kurwy, nalot dywanowy

Mała wycieczka do piekła i z powrotem

Tu grzesznicy modlą się najgłośniej

Nie znasz dnia ani godziny, walczysz

Ofiary wojny w chwale wracają na tarczy

Niewidzialna ręka rzuca twój los na szalę

Coś w tobie pęka, życie łamie morale

[x] 10 [x] 20 [x] 40 [x] 80 [x] 160 [x] 320

Opublikowano

Nie działa! Otwieram metka, pozniej xangelbota i wyskakuje okienko to pierwsze ktore ma wyskoczyć, a pozniej cos ze musi to byc uruchomione z konta administratora... (łącznie 3 okienka) A mam tylko jedno konto na kompie z wszystkimi prawami... Jak to uruchomić???

Od dnia szóstego stąpamy po tej podłej ziemi

Mamy ręce - zabijamy, mamy usta - kłamiemy,

Orgia much, nie ufaj hipokrytom

Zawiedzie cię oko, to oko dzieciak wykol,

Zimny pocałunek w szyję, w otchłań spadasz

To miasto tym żyje, po prostu jak Chada

Zasady są po to żeby je łamać?

Zasady są po to żeby je łamać?

Liczą się przyjaciele i milczenia zmowy

Reżim, kurwy, nalot dywanowy

Mała wycieczka do piekła i z powrotem

Tu grzesznicy modlą się najgłośniej

Nie znasz dnia ani godziny, walczysz

Ofiary wojny w chwale wracają na tarczy

Niewidzialna ręka rzuca twój los na szalę

Coś w tobie pęka, życie łamie morale

[x] 10 [x] 20 [x] 40 [x] 80 [x] 160 [x] 320

Opublikowano

Refresh.

Od dnia szóstego stąpamy po tej podłej ziemi

Mamy ręce - zabijamy, mamy usta - kłamiemy,

Orgia much, nie ufaj hipokrytom

Zawiedzie cię oko, to oko dzieciak wykol,

Zimny pocałunek w szyję, w otchłań spadasz

To miasto tym żyje, po prostu jak Chada

Zasady są po to żeby je łamać?

Zasady są po to żeby je łamać?

Liczą się przyjaciele i milczenia zmowy

Reżim, kurwy, nalot dywanowy

Mała wycieczka do piekła i z powrotem

Tu grzesznicy modlą się najgłośniej

Nie znasz dnia ani godziny, walczysz

Ofiary wojny w chwale wracają na tarczy

Niewidzialna ręka rzuca twój los na szalę

Coś w tobie pęka, życie łamie morale

[x] 10 [x] 20 [x] 40 [x] 80 [x] 160 [x] 320

×
×
  • Dodaj nową pozycję...