Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cze,

Czy dam rade w v2 50 daggerem z 10k hp i 270 defa? ataku nie mam za duzo,ok220-270 ale chmurka i szybki m4 i dmg hack x 6-x13:)

Wit90

ZR 45

I na ile chmur wezme calego spota szponow?

Prosze o odpowiedz, ja czasami wam pomagam , pomozcie mi.

Najlepiej powiedzcie, ile % mi wejdzie na calym spocie bo wezme 3 postacie

-buffa

-noob chara

-glowne

N00b char bedzie na moblocku, a glowna postacia bede ubijal te szpony :)

Jesli serwer wazny to serwandes s 16 :) (sellem eq z woja i kupilem dla ninjy :D )

65994253024037513199.png
Opublikowano

z 3 postaciami w grupie na 50 lvl to okolo z calego spotu moze 0.50 -1%

Nie zależy mi na żadnych + lub - czy tam 5 wiec dawaj co chcesz nie interesuje mnie to

Opublikowano

to jakie ty masz eq jak masz tylko tyle defa i 90 wita??? na 2 chmurki max napisz ile bijesz z chmurki to ci powiem więcej

za spota 0.80 pct jak masz pierścień to więcej

9:41 21 listopada 2010 - 333 odwiedzin w moim profilu jeśli chcesz mi pomóc wejdź

 

LUBIE ---

Opublikowano

Metin2pomoc jak gówno wiesz za przeproszeniem to sie nie odzywaj ja mam 57 lvl i za spota z PD expa dostaje okolo 6- 10% a ty mu tu piszesz o 0,50 %...Wez sie puknij

A jestem sam bez PT jak z buffem to okolo 4%

Opublikowano

W Pt bedzie tylko buff do 35 lv a potem next woj do samego 65 tak bede jechac.kupie full 4 postacie potwo red i blue i jazda :)

A jaki spot polecacie(duzo szponow)

65994253024037513199.png
Opublikowano

no jasne ze dasz rade bez buffow itd itp etc

osobiscie sam expilem daggerkiem od 45 do 61 na v2

jedynym problemem dla mnie bylo zlurowanie spotow: P

mialem bodajze na 45 tylko 6k hp ;d

wymaxowany zrecznosc^^

wiem ze od 45 do - 51 wbilem w niecala godznike ;d

po evencie 100 pelerynek mestwa + p expa 1h ;d i jazda ;d

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...