Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Turial][Hack Ce W Cabal Online]


C.Q.E

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cheat Engine 5.6

 

 

Witam przedstawię wam hacka Cheat Engine.

 

Najpierw dam download a potem przejdę jak zrobić.

 

 

 

Skan :

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=34ab957e06378cdbfd8c54a7d7dddabc5d3000c75079e756d1aeffb0aa80dbf8-1287072924

 

 

 

Download :

http://www.speedyshare.com/files/24692101/CheatEngine561.exe

 

 

 

 

Co nam daje :

 

 

- Speed hack

 

- DMG hack

 

- ALZ hack

 

 

Tych dwóch ostatnich teraz nie będę opisywać.Zrobię to później.

 

 

Jak włączyć :

 

- Instalujemy hacka linki wyżej.

 

- Włączmy cabala ale takiego bez X-trapa.

 

- Logujemy się i wchodzimy w świat gry.

 

- Odpalamy Cheat Engine.

 

- W lewym górnym rogu mamy taki komputerek klikamy na niego.

 

- Szukamy opcji CabalMain.

 

- Wybieramy ją.

 

- Potem mamy gdzieś tak mniej więcej na środkowym prawym boku opcje Speed Hack.

 

- Zaznaczamy ptaszkiem.

 

- I wystarczy sobie wybrać szybkość np 5,10,15,2 ile chcemy.

 

 

Mam nadzieje że się przydało proszę o plusy.

Cabal-2.gif
Opublikowano

Ssie, bez urazy, ale znow zrobiles serie spam tematow

Poza tym, gdzie hack?

 

Jesli odpalisz cabala, wczytasz proces do CE to po koliku min GG cie rozlaczy z gra, co moze skutkowac banem

 

#Edit

Tych dwóch ostatnich teraz nie będę opisywać.Zrobię to później.

 

I zapewne w kolejnych 2 tematach, right?

Back in the day

Trollin' was somethin'

Opublikowano

albo na IPU Cabal bo gram

@Osama a ty grasz na IPU ?

7145.png94501195.jpg

7403.jpg19247550.jpg

 

No nie daj sie prosić , otwórz spojlerek <dirty>

 

goracalaska.jpg

 

Opublikowano

@Up

Nie gram i nie zamierzam grac na privach.

 

@Topic

 

To dziala tylko na serwerach z ep2, ktore ssa i jest ich malo.

RAsfepN.png
Opublikowano

@Up

 

No co ty, to jest tylko na ep2. Skoro tylko na serwery bez xtrapa to jeszcze mniej przydatne bo 99,9% go ma.

RAsfepN.png
Opublikowano

@Up

 

No co ty, to jest tylko na ep2. Skoro tylko na serwery bez xtrapa to jeszcze mniej przydatne bo 99,9% go ma.

 

Tylko na ep2, ghe, ghe, zabawny jesteś "kidmodzie", najbardziej w Twojej wypowiedzi bawi mnie to: "Skoro tylko na serwery bez xtrapa to jeszcze mniej przydatne bo 99,9% go ma".

Lol, słyszałeś o takim cudeńku jak XtrapBanish?

Jeżeli nie, to odwiedź pewne niemieckie forum, a dowiesz się że x-trap to żadne zabezpieczenie na privach^^.

Enyłej, usunięcie xtrapa z maina to nic wielkiego, sam byś się tego dowiedział w moment, gdybyś chciał się czegoś nauczyć:)

Opublikowano

No to super, zrob filmik jak cheat engine sobie alz dodajesz... Skoro twierdzisz, ze autor tego tematu ma racje.

 

Lol, slyszales, zeby on cos wspolmnial o XtrapBanish? Skoro robi tego typu temat to niech daje wszystkie potrzebne narzedzia zeby potem nie bylo fali glupich pytan.

 

Enyłej, usunięcie xtrapa z maina to nic wielkiego, sam byś się tego dowiedział w moment, gdybyś chciał się czegoś nauczyć

Na jakiej podstawie twierdzisz, ze tego nie wiem? Znasz mnie? No nie sadze.

 

A skoro jestes taki madry to moze zrobilbys cos dla tego dzialu i nauczyl nas czegos, chetnie poczytamy twoje tutoriale. Czy moze przychodzisz tu tylko by walnac pare glupich postow i udawac madrego?

RAsfepN.png
Opublikowano

No to super, zrob filmik jak cheat engine sobie alz dodajesz... Skoro twierdzisz, ze autor tego tematu ma racje.

 

Lol, slyszales, zeby on cos wspolmnial o XtrapBanish? Skoro robi tego typu temat to niech daje wszystkie potrzebne narzedzia zeby potem nie bylo fali glupich pytan.

 

 

Na jakiej podstawie twierdzisz, ze tego nie wiem? Znasz mnie? No nie sadze.

 

A skoro jestes taki madry to moze zrobilbys cos dla tego dzialu i nauczyl nas czegos, chetnie poczytamy twoje tutoriale. Czy moze przychodzisz tu tylko by walnac pare glupich postow i udawac madrego?

 

Moje tutki możesz znaleźć w sieci:P

Nie będę podawał linków bo zarobie warna czy tam bana za reklamowanie innych stron o tej samej tematyce:)

Opublikowano
Moje tutki możesz znaleźć w sieci:P

 

No tak, odrazu ty jestes tym uber hackerem z epvp ktory doslownie rozpierdala system zabezpieczen cabala na wszystkie mozliwe sposoby

Back in the day

Trollin' was somethin'

Opublikowano

No tak, odrazu ty jestes tym uber hackerem z epvp ktory doslownie rozpierdala system zabezpieczen cabala na wszystkie mozliwe sposoby

 

No i nie wiem, czy to jest obelga, czy zawoalowany komplement... hmmmm...

Nie określiłbym siebie jako "uber hackera", czy nawet samego "hackera", jestem początkujący:)

Stawiam na to 1:D

 

#ontopic:

Autor tego tematu nie wnosi nic nowego na forum, to samo można znaleźć na każdym forum o tej tematyce.

Opublikowano
Autor tego tematu nie wnosi nic nowego na forum, to samo można znaleźć na każdym forum o tej tematyce.

Ale przeciez on chcial pokazac, jaki jest fajny, wstawil kilka sucharow na forum i zapewne chcialby byc moderatorem

Back in the day

Trollin' was somethin'

Opublikowano

Skoro temat jez bezsensowny, a to co napisal autor mija sie z mozliwoscami tego narzedzia, do tego nic nie jest wyjasnione, zamykam i zglaszam do usuniecia.

RAsfepN.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...