Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Dobrze Wstawiać Tab


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O co Ci chodzi ? Po prostu naciśnij TAB :P chyba że nie o to chodzi

 

Dobre. !!!

 

 

 

 

Witam moje pytanie czy może ktoś mi wytłumaczyć jak dobrze wstawiać taby w questach ?

Taby (lub spacje) wstawiasz tak, żeby Tobie (i innym) łatwo było czytać questa. najlepiej jeśli do kazdego słowa wymagającego END rozoczac nowe wciecie

czyli np

To jest ukryta treść, proszę

w ten sposób widzisz czy do kazdego stanu czy warunku logicznego masz zamykajacy end. a kiedy chcesz dodac kolejny stan lub warunek wiesz w na ktrórym poziomie "zagniezdzenia" to robisz.

 

 

np

To jest ukryta treść, proszę

Pomogłem? Proszę o +

Opublikowano

Tak Taby w questach to tyliko pomoc dla Ciebie. I może czasem dla kogoś kogo prosisz o sprawdzenie questa, bo jak widze dziadowsko powklejane questy gdzie wszystko jest w jednej lini to nawet nie chce mi sie wysilać i zastanawiac co moze byc źle, bo musiałbym jeszcze raz edytować do postaci która jest czytelna. ale jesli robisz questa tylko na swojego serwa - to styli pisania jest obojetny. byle by sie kompilowało. I tak nikt tego nie będzie czytał.

 

 

/zastanawia mnie za to ten minus w poscie z przykładem? czyzby był niejasny?

Pomogłem? Proszę o +

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...