Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy Sposób Na Smocze Monety.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witajcie

pokaże wam dzisiaj tuta na najlepszy zarobek na smocze monety w metin2.

no to zaczynamy

;)

na początek będziemy potrzebowali ;

- 12 zł na koncie na telefonie.

- czas 9 dni.

no więc tak wchodzimy na strone urwijnagrody.pl

rejestrujemy się i wchodzimy na doładuj.

kupujemy konto vip wtedy dochodzi więcej urwifuntów

no więc tak najbardziej interesuje nas ta rzecz.

48.png

jest to doładowanie 50 zł do każdej sieci.

No i tak przez 9 dni musimy codziennie wchodzić na urwijnagrody.pl

i wykonać 3 zadania około 15, 19 , 22

Za 1 zadanie (na koncie VIP) dostajemy 15 UF (urwifuntów)

Czyli dziennie : 45 UF.

Doładowanie kosztuje 400 UF . Czyli 9 dni roboty

Czyli stracimy 12 zł zyskamy 50 :P

Aktualnie tak zarabiam na Sm.

ps. jak chcecie sobie troche zarobić w RL.

Kupujecie nP ; tą elastyczną klawke i sprzedajecie koledze np za 20 zł ;)

Opłaca się :) pozdrawiam Delfin.

Aaaa! strona z odpowiedziami ;)

To jest ukryta treść, proszę

 

White_Mage_Signature_by_Faroreswind159.png

Opublikowano

Podaj screna, czy wypłaciłeś już coś z tego, albo zarobiłeś na SMy...

 

Takie polskie buxy, to najczęściej fake...

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Opublikowano

Całkiem NIEORGINALNY sposób, i nie całkiem za darmo...

PS. Nie każdy ma czas na takie bzdety.

b_560_95_1.png

 

IP SERWERA! : 91.203.223.58:27088

Platforma : Steam/NonSteam

Ilość slotów : 15

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA NASZ SERWER

Opublikowano

Ja niemoge -.-

Bo ?? pisze ze od 10 lat daje 12 i pisze ze musze miec 13 WTF ?

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

No nie jestem pewny czy to najlepszy pomysł... Dokładniej uzasadnij, a co jeżeli promocja się skończy!

W GRZE NICK JERNEY LUB JOHNMCCLANE

Opublikowano

Nastebna podróba Take a Shita.. Ciekawe ile ty bedzie trwał restock (dla mniej wtajemniczonych to czas kiedy można kupywać nagrody). 20s ?. Na TaG restock był przez 6 sekund i trzeba było czekać 24h na te 6s.. NAJLEPSZYM SPOSOBEM NA ZARABIANIE W NECIE JEST UPLOADOWANIE!! NAWET 15$ dziennie.

Opublikowano

Mam pytanie, przysylaja Ci reklamy do domu?

W regulaminie napisano, ze dane osobowe moga byc sprzedawane osobom trzecim.

OMG.TECZA!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...