Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przygotowanie Do Sylwestra - Petardy Hukowe


Misiεk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Na wstępie zacznę, że dobrze wiem którego jest sylwester.

 

Chciałbym kupić dobre petardy hukowe, możecie powiedzieć jakie polecacie ? :)

Chodzi mi o nazwę. ;)

misiekg.png

created by duds.

Daj Minusa

Opublikowano

Nie pamiętam nazwy ale są co roku w lidlu po 6 sztuk w paczce takie zielone w lontem i czerwonymi bokami jak postawisz na słupku tak na wysokości głowy to na prawdę są zajebiście głośne :)

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Opublikowano

Nie pamiętam nazwy ale są co roku w lidlu po 6 sztuk w paczce takie zielone w lontem i czerwonymi bokami jak postawisz na słupku tak na wysokości głowy to na prawdę są zajebiście głośne :)

 

Czekam na inne propozycje. ;)

misiekg.png

created by duds.

Daj Minusa

Opublikowano

Achtung, Decybele Nitro <— achtunga chyba każdy zna, robi spore "bum", ale niektórzy czują niedosyt :) Decybele Nitro mają bardzo mocny huk (w instrukcji pisze, żeby zachować odległość 15m, by nie doszło do uszkodzeń słuchu). W paczce 20sztuk :)

Opublikowano

wez kup sobie 4 achtunga zrob sloneczko i bedzie piekne ;p porozbijane szyby ;p wiem bo rozbilo mi w kladce :D ale zato jak jeb... i radze daleko od tego stac

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Opublikowano

Achtung, Decybele Nitro <— achtunga chyba każdy zna, robi spore "bum", ale niektórzy czują niedosyt :) Decybele Nitro mają bardzo mocny huk (w instrukcji pisze, żeby zachować odległość 15m, by nie doszło do uszkodzeń słuchu). W paczce 20sztuk :)

 

Achtung <33

 

Decybele Nitro - nie znam, może przetestuje. :)

Możesz powiedzieć gdzie można je kupić ?

misiekg.png

created by duds.

Daj Minusa

Opublikowano

Ja z kumplem odpaliliśmy słoneczko z 20 piratek pod mostem to ogłuchłem na 3 dni chujowe uczucie ;(

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Opublikowano

Achtung <33

 

Decybele Nitro - nie znam, może przetestuje. :)

Możesz powiedzieć gdzie można je kupić ?

 

Chociażby tutaj:

http://fajerwerki-korsarz.pl/sklep/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=27&category_id=1&option=com_virtuemart&Itemid=45&vmcchk=1&Itemid=45

Tanio nie jest, ale warto.

 

Na pewnym forum gościu napisał:

Coś od siebie:

mówią że ta petarda jak średni achtung jest... no właśnie to nie prawda... jest silniejsze niż DUŻY achtung!!! Miałem okazje ja przetestować na odpuście i miałem oczywiście możliwość porównania i jest 1,5x silniejszy niż duży achtung a patrząc na wymiary jest niesamowita!!! POLECAM na sylwa na 99% będę ją mieć!

 

Naprawdę polecam

(ten sklep to nie reklama, tylko próba pomocy koledze :))

Opublikowano

Chociażby tutaj:

http://fajerwerki-korsarz.pl/sklep/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=27&category_id=1&option=com_virtuemart&Itemid=45&vmcchk=1&Itemid=45

Tanio nie jest, ale warto.

 

Na pewnym forum gościu napisał:

 

 

Naprawdę polecam

(ten sklep to nie reklama, tylko próba pomocy koledze :))

 

Taka opinia, tyle sztuk, taka cena.

Kupuje - dzięki za rade. :D

misiekg.png

created by duds.

Daj Minusa

Opublikowano

Misiek,kup sobie achtunga Duzego lub 20sztuk tych decybeli nitro,(ja probowalem z achtungiem duzym)

Owinolem tasma izolacyjny , okolo 1cm grubosci to taki huk byl ze normalnie szyby sie zatrzesly^^ i wszytkie mrowki z ziemi zmiotlo^^

mpc.png
Opublikowano

Ja polecam te co podaje RaZoRPL naprawdę mocne.

Widziałem je pierwszy raz w zeszłym roku. Mówiłem, że takie małe gówno ale ja walnęło to na chwile oślepłem i ogłuchłem :D

Pomogłem? Kliknij: www.pajacyk.pl

Opublikowano

Z tymi achtungami radzę uważac. 2 lata temu na sylwestra, mój tato puścił jedną luzem na ulice, i wjebała się pod Cinquecento. Na szczęście nie rozjebało całkowicie auta, ale trzeba było zapłacic za szkode :).

 

Kup w Lidlu lub Biedronce, sprzedają fajne :).

Legenda
Opublikowano

Kup sobie "Hardkor Bum" dostępny do kupienia w różnych sklepach z petardami ew. tzw. budy/

Dają niezłe bum i kosztują 7zł.

Opublikowano

decybele nitro

jaja dinozaura

achtungi

big/mega jumbo

fp3 small/new

srebrne/super piratki

achtungi

big corsair

 

 

to tylko mala czesc tego co warte polecenia ;p jak chcesz dobre forum o tym co gdzie i za ile mozna kupic pisz na pw :) Cos o tym wiem

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ja polecam Big i Mega Jumbo albo Jumbo Jet.

Pamiętam słoneczko z 5 Big Jumbo 1 Jumbo Jet'a oraz 10 Mega Jumbo...po prostu to była rozwałka xD.

 

Nie pamiętam ile 1 sztuka tych petard co podałem kosztuje, ale wiem że tanio bo za 150 zł zrobiłem niezłego sylwestra...

1344070068-U346826.png

Sygnatura wykonana przez: Marselo

Opublikowano

Achtung firmy Tropic, Big Jumbo czy Red Corsair + tunel (taki między blokami załóżmy) = Mega pierdolnięcie ;>

Polecam słoneczko, tak napierdala, że masakra B)

Nie używać jak jesteście wstawieni bo potrafi upierdolić rękę, zresztą jak większość hukowych.

 

http://www.tropic.pl/petardy_2.php?pro=318#podzial

http://www.pirotechnik.pl/big-jumbo.html

5eb4a187.jpg <-- Achtung oraz Big Tiger

5e63284b.jpg <-- Red Corsair

Opublikowano

Polecam petardy GROM (z tego co pamiętam tak się nazywają. Ich etykietka jest w wojskową panterkę). Jak jakiś gość puścił taką pomiędzy blokami, to uchylone okna zaczęły się trząść :)

03b33a167ce86b00.gif

Nick na Steam i w Black Ops: KaczorDonald

Opublikowano

Achtung firmy Tropic, Big Jumbo czy Red Corsair + tunel (taki między blokami załóżmy) = Mega pierdolnięcie ;>

Polecam słoneczko, tak napierdala, że masakra B)

Nie używać jak jesteście wstawieni bo potrafi upierdolić rękę, zresztą jak większość hukowych.

 

http://www.tropic.pl/petardy_2.php?pro=318#podzial

http://www.pirotechnik.pl/big-jumbo.html

5eb4a187.jpg <-- Achtung oraz Big Tiger

5e63284b.jpg <-- Red Corsair

 

Wszystkie petardy, które to podałeś będę miał.

misiekg.png

created by duds.

Daj Minusa

Opublikowano
http://www.firebis.pl/?p=productsMore&iProduct=29&sName=petardy-hukowe-mega-piratki

moze to ? ; dd

1K odwiedzin

^^ ale podnieta ;d

 

150 postów i Beginner ^_^

Postawienie mi + oznacza to, że doceniasz moją pomoc co mnie motywuje do lepszej pracy na forum ; ).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...