Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Levele Konia 21-30 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na wersjach gry od GameForge nie da się osiągnąć wyższego poziomu konia niż 21 :>.

Nie wiem jak to jest na privach,koreańcu,sg,US itd.

 

@UP Szybszy :P.

spake.png

Sygnaturkę wykonała KisuShite

 

 

take a gun and count to three...

 

windows7_userbar10.gif

45180.gif

Opublikowano

Lvlv 21 osiąga koń militarny

 

Jeżeli mówisz o Metin2 PL to max 21 lvl

Jeżeli prywatny serwer to 1-30lvl medalami,gm

fdc2f9ad435a4ac18df7871bcbaba3b8.0.gif

 

21reymysterio_sygnatura_.png

Zbieram Plusiki "+" Więc jeśli podobał Ci się Mój Post daj mi "+" Ciebie to nic nie kosztuje =]

Opublikowano

A cos mi kolega mowił ze jak sie zdobedzie 30 lvl konia na polaku to mozna sobie wziac kucyka albo wierzchowca takiego jak dzik wilk itd ... ale z niego zal :P

 

Dzięki macie po + + +

JAK POMOGŁEM NIE CZAJ SIĘ TYLKO DAJ PLUSIKA !!! xD

Opublikowano

Wierzchowce zdobywa się w grocie, nie ma wymaganego lvla.

 

A na 21-30 nie ma standardowych misji. jak ktos robi swój priv to sobie może zrobic co tylko chce.

124nw.jpg

 

Mój nick na privach: Chelsea.

Opublikowano

Pff

Zeby wsiasc na wierzchowca, nasz kon musi miec 21lvl.

Zeby moc na niego wsiasc, trzeba miec pieczec(do dropniecia w grocie)

OMG.TECZA!

Opublikowano

A cos mi kolega mowił ze jak sie zdobedzie 30 lvl konia na polaku to mozna sobie wziac kucyka albo wierzchowca takiego jak dzik wilk

 

Mozesz zrobić sobie takie konie typu ( Zwykły kon [ Lew ] , Bojowiec [ Dzik ] , Militar [ Wilk ]

 

Prosze bardzo

To jest ukryta treść, proszę

 

Na drugiej stronie są wstawione ss przezemnie

992520930.png
Opublikowano

Najwyższy lvl konia to 21 , to po prostu jest błąd w tłumaczeniu gry ! dziwie się że jeszcze go nie poprawili ale nie wiem , nie gram w Metina od ponad pół roku.

Nawet nie wiesz ile razy byłeś obserwowany wieczorami przez Wampiry

 

wampiry.jpg

Moje Tuty

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...