Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Forum Z Opcjami Pisania Postów Jak Na Mpcforum


Pawemol13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli chodzi o darmowe silniki to faktycznie, MyBB jest jednym z lepszych

Opcje pisania posta... hm, w każdym silniku będziesz mieć podobny edytor (BB Code)

Opublikowano

MyBB jest według mnie najlepszym darmowym skryptem forum. Obecnie bardzo rzadko spotyka się w takich silnikach brak obsługi BBCode, tak więc możesz spokojnie zainstalować na swojej stronie MyBB jak też (także darmowy) phpBB 3 lub Simple Machines Forum...

Z płatnych skryptów oczywiście najlepsze to IP.Board, z którego korzysta MPC Forum, a także vBulletin, także z dużymi możliwościami.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Musisz najpierw kupić licencję na korzystanie z tego silnika.

Później instalujesz tak samo jak każdy inny skrypt forum.

Opublikowano

http://www.przemo.org/phpBB2/

Polecam PhpBB by Przemo.

 

IP.Board to ~200zł

I co teraz zrobisz? Spuścisz psy? Albo pszczoły? Albo psy z pszczołami w ustach, tak że kiedy szczekają, strzelają nimi w ciebie?

Opublikowano

No może ~300zł .

I co teraz zrobisz? Spuścisz psy? Albo pszczoły? Albo psy z pszczołami w ustach, tak że kiedy szczekają, strzelają nimi w ciebie?

Opublikowano

@UP pff

 

Niektórzy odsprzedają za ~300zł -.-

I co teraz zrobisz? Spuścisz psy? Albo pszczoły? Albo psy z pszczołami w ustach, tak że kiedy szczekają, strzelają nimi w ciebie?

Opublikowano

Dla niedowiarków

http://www.ipsbeyond.pl/topic/727-sprzedam-licencja-ipboard/

I co teraz zrobisz? Spuścisz psy? Albo pszczoły? Albo psy z pszczołami w ustach, tak że kiedy szczekają, strzelają nimi w ciebie?

Opublikowano

PHP By przemko - Jest totalnie proste a kodowanie w nim równierz masz też do niego wiele styli i w dodadtku ejst all po polsku ;]

 

Z płątnych - Ip.Board najlepsze . Z tego korzysta MPC Forum

 

Z tego co pamiętam do z silników FREE jest Simpe Machines Forum coś takiego ;d ale jest do dupy

bfh00x.png

 

ZAPRASZAM DO GALERII !

Opublikowano

jak to SMF jest do dupy, jest o niebo lepsze niż przeładowane phpbb przema. SMF o wiele szybciej działa

1327749533-U104252.png


 


WOLNOŚĆ DLA KONOPI - KONOPIE DLA WOLNOŚCI !

Opublikowano

MyBB sobie zainstaluj. Jest na prawdę łatwe w edycji, wystarczy trochę zapoznania, a jak wszystko załapiesz to pójdzie jak po maśle

Ja się postarasz to będziesz miał prawie jak Ipb ;>

Mam wyłączone wyświetlanie sygnatur :3

Opublikowano

Polecam ci darmowe Callisto jest to prawie to samo co ipb jednak,że mniej opcji ma być też zastępca callisto Uniboard który będzie bardziej rozbudowany można powiedzieć że kopia ipb ale pliki ma pisane od zera . Jak narazie miał bym wybierać pomiędzy MyBB i Callisto to Callisto wymiata

 

Pomogłem? Daj + i 5*

 

Nic nie jest prawdziwe,wszystko jest dozwolone

 

 

xpr00g4mer112.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...