Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nikt Nie Może Się Zalogować Do Serwera (Hamachi Polonczone)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mamy problem bo jak przyszedłem do domu to zalogowałem się do Hamachi do tej sieci co zrobiliśmy(z kuzynem u niego), a jak próbuję się zalogować to się nie loguje, u kuzyna działało to konto a u mnie nie u mnie żadne konto nie działa, żeby nie było to skopiowałem na pendrive sb tego metina z MC tego zzyta :/ Proszę was niech ktoś pomoże :)

Zapraszam na swój serwer Minecrfta:

IP: 89.73.98.119

Adres www. serwera http://minedraft.hsms.pl

Opublikowano

jak ma zmienne ip to powinien postawić serwer no-hamachi i odblokować porty (Router).

 

w VPC w Settings ustawiłeś tam żeby czytał z wirtualnej karty sieciowej ?

Jeśli pomogłem to proszę o łapkę  w dół.

Opublikowano

Mam jeszcze małe pytanie, czy da się tak zrobić żeby była rejestracja na stronie? Gdzieś kiedyś widziałem taki filmik, możecie podać jakiś link? I jeszcze jedno czy da się zrobić serwer bez logowania do hamachi w tym przypadku jak mówich to do no-hamachi?

Zapraszam na swój serwer Minecrfta:

IP: 89.73.98.119

Adres www. serwera http://minedraft.hsms.pl

Opublikowano

ERROR: ABORTING BOOT (sending SIGTERM to parent)! Oct 5 17:52:57 init /bin/sh on /etc/rc terminated abnormally, going to single user mode Enter full pathname of shell or RETURN for /bin/sh: taki błąd mi wyskakuje :/ co mam zrobić?

A możecie podać link do tego no-hamachi? Bo znaleźć nie mogę :/

Zapraszam na swój serwer Minecrfta:

IP: 89.73.98.119

Adres www. serwera http://minedraft.hsms.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...