Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Prezentacja] Desire Of Aion, Polski Serwer | Low Rate & Pvp | Jedyny Taki Serwer


Aquaz®

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

desireofaion.png

Serwer wystartował 17 października, o godzinie 13:30.

 

 

dlaczegomy.png

Witajcie drodzy gracze, należymy do grona tych osób, które dokładnie wiedzą, co jest wam potrzebne i czego pragniecie. Nie znajdziecie u nas żadnych Item Shopów czy innych płatnych rzeczy. Jako osoby dorosłe duchem, ciałem oraz według prawa, deklarujemy się, jako w pełni odpowiedzialni ludzie, za to co będzie się działo na serwerze i obiecujemy, że nigdy nie pozostanie on bez opieki, któregoś z administratorów. Nie będzie też żadnych niezapowiedzianych przez nas dłuższych OFFów. Notka o jakichkolwiek wydarzeniach czy też incydentach, zawsze pojawi się w odpowiednim czasie oraz miejscu, gdyż zależy nam na dobrych kontaktach między graczami, a osobami pilnującymi porządku. Wykorzystując nasze umiejętności oraz potencjał materialny, pragniemy zaoferować Wam serwer bez większych błędów oraz z tak zwanymi CUSTOM EVENTAMi, przygotowanymi specjalnie tylko dla was.

 

Dzięki starannemu doborowi plików oraz programów zabezpieczających, postaramy się aby żadni pseudo hackerzy nie zepsuli nikomu zabawy. Co więcej, posiadamy w naszej grupie osoby, które od lat zajmują się zabezpieczaniem serwerów oraz jednoczesnym atakowaniem ich, aby wyłapać wszelkie luki, więc można być pewnym, że nie zostaniecie nie mile zaskoczeni.

 

Mam głęboką nadzieję, że każdy jednak zrozumie, iż stworzenie takiego serwera to kawał ciężkiej pracy i nie będzie próbował nam jej w żaden sposób odebrać. Nie szukamy wrogów, więc niech oni nie szukają nas. Nastawiamy się na świetną zabawę oraz wspólnie spędzony mile czas.

 

 

informacjez.png

Nazwa Servera: Desire of Aion

Wersja: 2.0.0.4 ENU

Max il. Graczy Online: 1000

Godziny działania: 24/7 DŁUGOTERMINOWY (update'y godz. nocne)

 

Dedykowany: Tak - Maszyna opłacona na rok z góry.

 

Strona: Już wkrótce.

Forum: http://forum.desire-aiona.eu/

 

konfiguracjae.png

> Siel Low rate:

- Exp Rate: x4

- Kinah rate: x4

- Drop rate: x3

- Quest rate: x5

- Group rate: x4

- Abbys points rate: x5

- Max lvl postaci: 55

 

> Midgar PvP server:

- Exp Rate: x20

- Kinah rate: x20

- Drop rate: x20

- Quest rate: x20

- Group rate: x20

- Abbys points rate: x40

- Max lvl postaci: 55

 

customd.png

- Za 30dni na pozycji lidera w Top Killers, otrzymujemy unikatowy item.

-Za 30dni na pozycji lidera w Top Abbys Points, otrzymujemy unikatowy item.

- Oraz wiele wiele innych w przyszłości, liczymy na sugestie.

 

dropb.png

- Drop jest w pełni poprawiony, nie ma mowy o mobach

z których nic nie dropi a jednak powinno, przez co wielokrotnie można było się przejechać przy robieniu

questów z kampanii i nie tylko. U nas nie ma prawa takie coś się pojawić.

 

 

innei.png

- W sklepach nabyć możecie farbniki zbroi nie tylko z aktualnej, ale również starszych wersji gry, dzięki czemu gama kolorów jest spora. Nie ma tylko czterech barw, które ograniczają Was i waszą wyobraźnię. Teraz będziecie mogli wykazać się swoimi talentami artystycznymi w tworzeniu unikatowego wyglądu własnej postaci.

- W ręce graczy oddajemy działające wszystkie skille, każda klasa została bardzo dobrze sprawdzona oraz naprawiona. Dzięki temu bez żadnych problemów będziecie mogli grać swoją ulubioną klasą.

- Działają również wszystkie mapy, moby oraz instancje, koniec ze zbugowanymi serwerami, na których expa nabija się tylko i wyłącznie samemu, ponieważ większość lokacji przeznaczonych pod Party nie działało właściwie.

- Działają wszystkie stigmy.

- Aktualnie działamy nad naprawieniem petów, kończymy również kilkanaście questów. Jeśli się uda naprawimy również geomapę, lecz wszystko w odpowiednim czasie.

- Wszystkie inne elementy gry, nie wymienione, działają, wymieniłem tylko te najważniejsze, które was najbardziej interesują.

 

teamn.png

Administracja:

- Mesi (Administrator główny, grafik, koder)

- Kicok (Administrator główny, koder, zabezpieczenia)

- Aquaz (Administrator, pilnuje porządku w grze)

 

 

Game Masterzy:

- Wyłonimy z czasem

 

Obecnie nie poszukujemy nikogo na stanowisko GameMastera, jeśli jednak pojawi się osoba godna uwagi, ambitna osoba z rzetelnym podejściem do pracy, sami się do niej zgłosimy.

 

 

Rejestracja:

Rejestracja - strona, niestety będzie za 1-2h, Kicok stara się jak może żeby wam ją dostarczyć, a więc wychodzę na przeciw was, graczy i daje wam patch, dzięki któremu będziecie mogli zagrać. Na chwilę obecną puki strona jest offline, rejestracja jest w grze.

 

 

Download:

Klient: NCsoft Launcher (ściągamy grę i aktualizujemy do ver. 2.0.0.4)

 

Patch: Polska wersja| Angielska wersja

 

 

TeamSpeak 3:

Zapraszamy na publiczny serwer TeamSpeak 3 o pojemności 512 slotów, miejsca dla żadnego z legionów nie braknie. Chcesz slot? Pisz na gg w mojej sygnaturze.s7.voicespeak.org:9989

 

 

Chcesz pomóc w popularyzacji serwera? Reklamuj go na forach internetowych, pamiętaj jednak, że podstawowymi językami w grze są Polski oraz Angielski, zależy nam na tym by każdy gracz zrozumiał wyświetlaną wiadomość, nie tylko nieliczni.

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

NC Soft sciaga mi client 2.1.0.1 i jak niby bede go mial spatchowac do 2.0.0.4??

 

jak sie okaze ze 5h sciagania na marne to pie*** taki interes

PzDr DwOr@s

Opublikowano

na tym serwerze na pewno bo NIE DZIAŁA już dawno

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
Opublikowano

mam pytanie czy nadal dziala ten server??? bo nie bede na marne 10 g pobieral.

 

witam ja nie dawno to odkryłem ale zapewniam ze to jest jakaś straszna pomyłka to wogle nie działa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...