Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mały-Tutek] Jak Grać Na Multiplayer Na Piracie?


sherer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam pirata i aż tak kombinować nie trzeba . Wystarczy zainstalować pirata , ściągnąć patche jak najnowsze ( v1.7 najnowszy jest ) punkbuster ustawić w menu na tak i to wszystko . Zapytasz pewnie " a co z CD - Key`em " ? Cóż za problem zapytać się kumpli czy mają cod`a 4 i skołować od nich cd - keya a jak nikt nie ma to wpisać w zagranicznych i mało znanych wyszukiwarkach " cod 4 cd key " i po sprawie . Tut dla tych co 1 raz grają w ogóle w coda . Jak ktoś grał w 2 to wie o co chodzi . Łap + za chęć kombinacji alpejskich .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

KONIEC Z FORUM!

NIE BĘDĘ HAROWAŁ ZA PIJAWY I DOSTAWAŁ -!

MOJE PLIKI I TUTY ZNIKAJĄ!

 

Piękny poradnik! Krótko zwięzle i na temat! ;D

tak na serio to jasne, ze od tych fajnych dostaniesz + a mniejfajnych -

jesli mi sie podoba, dostaniesz +, jelsli nie -

do tego to chyba jest :O musisz sie z tym pogodzic

aa i jeszcze neosie ale to juz inna sprawa.

 

Mnie osobiscie ten poradnik nie interesuje, ale teraz ty wychodzisz na wiekszego idiote niz ci co ci daja -.

 

A zeby grac na piracie wystarczy sciagnac seriaa z neta

 

- Tez was kocham! Minusujcie dalej moje brzydkie, obrazliwe, pelne wulgaryzmow i bezsensowne posty!!!!!

 

#edit

NIc specjalnego, troche coli i wody. Ale na serio, czemu usunąłeś tutka?. Przecież to jasne że od neosi dostaniesz -, a co do twojego tuta, to jak tak bardzo chcesz to nawet ci moge podac strone z serialami.

Wystarczy tylko sciagnac orginalnego coda i wpisac serial 95% działa.

Jeśli piszesz tutki dla +, a nei dla tego żeby komuś pomoc, to nie pisz. Jakos sobie bez nich damy rade :P

50a8d03627325.png

| Edytor |

 

 

Opublikowano

Piękny poradnik! Krótko zwięzle i na temat! ;D

tak na serio to jasne, ze od tych fajnych dostaniesz + a mniejfajnych -

jesli mi sie podoba, dostaniesz +, jelsli nie -

do tego to chyba jest :O musisz sie z tym pogodzic

aa i jeszcze neosie ale to juz inna sprawa.

 

Mnie osobiscie ten poradnik nie interesuje, ale teraz ty wychodzisz na wiekszego idiote niz ci co ci daja -.

 

A zeby grac na piracie wystarczy sciagnac seriaa z neta

 

- Tez was kocham! Minusujcie dalej moje brzydkie, obrazliwe, pelne wulgaryzmow i bezsensowne posty!!!!!

 

Piłeś coś?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...