Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zielony Kompletnie, Proszę O Pomoc/Porade


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jestem zielony, i chciał bym pograć na privach bo nudzi mnie gra na pl, mam już 55 i zaczyna mnie to trochę nudzic. Tylko nie wiem co i jak , ktoś wytłumaczy, pomoże da linki z jakimiś informacjami ?

 

Dziękuje z góry i przepraszam jeśli czegoś nie zauważyłem

Opublikowano

1. Muszisz miec metka z 2008r. (instalke)

2. Wchodzisz do publikacji serwerow i zazwyczaj jest spolszczenie (innymi slowy launcher) - sciagasz go

3. Rejestrujesz sie na serwie

4. Wklejasz spolszczenie do wczesniej zainstalowanego metina z 2008r. (nie patchujesz go!)

 

 

@edit 2a. Czasami trzeba pobrac klienta lub patcher serwera, ktory zazwyczaj jest na stronie serwera

 

 

@edit2 Na spolszczeniu jest widocznych 5 polskich serwerow - obojetne ktory wybierzesz

bialachmurka.jpg
Opublikowano

Sciągasz sobie metka z 2008 r. instalujesz go na dysk, ALE NIE PATCHUJESZ, sciagasz spolszczenie ulubionego serwera wrzucasz tam gdzie wgrales metina i grasz :) / na forum jest duzop poradników o tym, poszukaj w spisie 

83e6a56c3c295.png

Opublikowano

To proste

To jest ukryta treść, proszę

Ściągasz to i nie patchujesz potem wgrywasz spol do folderu z Metinem i Grasz chyba że chcesz grać na Hamachi to pobierasz to

To jest ukryta treść, proszę

Licze na + lub 5 :)

 Zapraszam na nasz Kanał GrupyPGS (Oficjalny)

 

Link

http://www.youtube.com/user/GrupaPSG?feature=mhum

Opublikowano

Dzięki wam ;) Już zzasysam, a jaki server polecacie ? Ja kiedyś w 2008 grałem na 'NewLongju" Ale to już lata temu, na 2 lata zerwałem z tym i znowu zaczynam, bywa ;]

Opublikowano

Dzięki wam ;) Już zzasysam, a jaki server polecacie ? Ja kiedyś w 2008 grałem na 'NewLongju" Ale to już lata temu, na 2 lata zerwałem z tym i znowu zaczynam, bywa ;]

Podaj dokladnie jaki serwer cie interesuje; polski/chinski/byle jaki , trudny/latwy itp.

bialachmurka.jpg
Opublikowano

Polski, taki lajtowy exp <200 i eq może być +9 na początku, chodzi mi o to żeby łatwo było skile wybijać na m> i p I bojowca/militara mógł bym, prosić o instalke do 2008 bo ten przeklej mi się nie chce ładować

Opublikowano

Ja ci polecam Mod kamera :

To jest ukryta treść, proszę

 

1.Instalujesz metka z 2008 roku ale nie patchujesz.

2.pobierasz moda i instalujesz do folderu z metin2.

3.Wybierasz interesującą cię nazwę serwera wpisujesz na yt (szukasz gameplaya i sprawdzasz czy taki ci odpowiada)

4.Potem szukasz strony rejestracyjnej i tworzysz konto

 

Pozdrawiam, luknijcie w sygne.

p o m a t u r z e c h o d z i l i ś m y n a k r e m ó w k i

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...