Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik]Jak Zrobić Maksymalny Poziom 127 (Bez Zabawy W Game_99 Itd.)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Jak zrobić maksymalny poziom 127 bez zabawy?

:)

 

  1. Pobieramy MT2ExpMod Link:http://www.megaupload.com/?d=EXJSL3SB
  2. Instalujemy w dowolnym miejscu na dysku program MT2ExpMod np. "C:/ProgramFiles"
  3. Załączamy Virtual PC i logujemy się z serwer przez "/etc/rc.d/netif restart
  4. Logujemy się do FTP serwera "Host Name: IP Hamachi .100, Port:22, User:root, Password:mcncc.com(standardowe)."
  5. Z ścieżki "usr/root/channel/share_data" pobieramy plik game.
  6. Plik game wklejamy do miejsca zainstalowania MT2ExpMod czyli np. "C:/ProgramFiles/MT2ExpMod" i tam wklejamy plik game.
  7. Po wklejeniu pliku "game" do programu załączamy go.
  8. I reszta należy do was
  9. np. "Niveau maximum dajemy 127 bo to max.", W długiej tabelce wciskamy na Points poniżej i wtedy możemy zmienić ilość wymaganego doś na lvl", "Na koniec wciskamy Enregestriger aby zapisać tabelkę", "Po naciśnięciu Enregestriger wciskamy cały czas guzik z lewej z prawej to anuluj."
  10. ważne!!!: Po ponownym włożeniu pliku game do FTP należy prawa pliku dać "777" WinSCP "0777".!!!

 

Mam nadzieje że wszystko dobrze ^^. Miłego wbijania <haha> :D. W końcu jak GM to komenda rlz ;d. Pozdrawiam tajemniczy user forum ;d.

Edytowane przez Punisher™
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...