Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Zrobił By Ktos Pliki Hwangów Na Yt2Game(Ninji,Szamana)I Daggery Na 99


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanko a mianowicie jest ktos w stanie zrobic pliki hwangow zeby bylo je widać ubrane i w eq chodzi o hwang ninji oraz szamana bo woja oraz sury widać oraz żeby było widać dmg i bony daggerow na yt2game...Myślę ze prośba jest odpowiednia ponieważ wiele osób to denerwuje ze kupuje np daggery w ciemno nie znając bonow...Na serwerze gra dużo osób wiec przydało by się to :) za wszelka pomoc nagradzam +

Pomogłem? Daj + :)

 

 

 

 

 

 

 

Ściągnijcie mi te 10% xD

Opublikowano
<embed src="http://wymianabanerow.pl/banner_builder/banners/160x600.swf?copy1=Wszystko+na+telefony&body1=Darmowe+gry&copy2=Darmowe+aplikacje&body2=Mi%C5%82a+atmosfera&copy3=Zapraszamy&body3=Szukam+moderator%C3%B3w&copy4=Darmowe+filmy&body4=Zarejestruj+sie&ctacopy=Zarejestruj+sie+&sharevar=1&shareurl=link+do+Twojego+programu+partnerskiego...&afflink=http%3A%2F%2Fgsm-fan.com.pl&colorp=5&patternp=3&texturep=7&ctap=3&ovp1=2&ovp2=&ovp3=&ovp4=&ovp5=&ovp6=&ovp7=&ovp8=&ovp9=&ovp10=&ovp11=&ovp12=&ovp13=&ovp14=&ovp15=2&ovp16=&ovp17=2&ovp18=&ovp19=&anip1=&anip2=&anip3=&anip4=2&anip5=&anip6=&anip7=&anip8=&anip9=2" quality="high" bgcolor="#FFF" width="160" height="600" name="250x250" align="middle"  allowFullScreen="false" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.adobe.com/go/getflashplayer" />

Opublikowano

Niestety nic mi to nie pomaga;/// ja chce zeby ktos to zrobil nie chce mi sie pobierac specjalnie klienta(net slaby)

Pomogłem? Daj + :)

 

 

 

 

 

 

 

Ściągnijcie mi te 10% xD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...