Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Metin2] Zobacz Jak Polacy Mówią Po Angielsku ;P


DresiQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polacy po polsku nie potrafią mówić/pisać a co dopiero po angielsku xD

d41d8ef5bbc3fc0096767a343be944ec.jpg

Czy to piątek, czy sobota Bimber wygląda jak idiota.

Na ustach błyszczyk, na włosach klej, wszyscy wiedzą, że Bimber to gej.

Justin Bimber jak już wiecie to największy muł na świecie!

Opublikowano

2@up jeśli ten zamalowany to Ty to się nie chwal, bo sam/a nie umiesz pisać not have time = I don`t have a time i sorry= I`m sorry

 

(I`m from Poland...)

Opublikowano

ach dobre ja tez kiedys sie osmieszylem -_- napisalem you speak english ;D zamiast Do i pisalem do polaka sie wysmial ze mnie nie wiem dla czego bo to nie bylo smieszne ;D a dla autora +

hehehasg.png

Sygna by SilverWolf avek by CreatiVe1

 

Nie bądź pokemon daj - to tylko 3 sek.twojego życia :)

Opublikowano

Ja kiedyś na CSYT2 expiłem w Grocie był koleś Z chińskim Nickiem Ja do niego Po polsku Jebać Chinoli a to był Polak z chińskim nickiem ;p

OndteAw.png


Opublikowano

7@up nie I'm Poland bo on nie jest Polską tylko I'm Polish lub/or I'm from Poland :D Pierw sam naucz się Angielskiego potem wytykaj innym :)

Piszę poprawnie po polsku!

cbe1f3897d194e22ac3eac7696ac1c74.0.gif

beza.png

Opublikowano

O ludzie, DresiQ też nie wykazałeś się zajebistą znajomością angielskiego.

Polecam kurs w IH :) chodze od 5 lat i koksze w szkole :DD

szykuje sie w tym roku First Certificate ;x

 

wgl nie śmieszne jak dla mnie, bywało gorzej

classes06.png

Opublikowano

2@up jeśli ten zamalowany to Ty to się nie chwal, bo sam/a nie umiesz pisać not have time = I don`t have a time i sorry= I`m sorry

 

(I`m from Poland...)

dobrze ze ty potrafisz Prawie dobrze napisał im do not have a time wystarczy żeby dopisał im do albo dopisał dont a ty napisałeś ja nie mam czasu ja przepraszam ...

Opublikowano
Polacy po polsku nie potrafią mówić/pisać a co dopiero po angielsku

 

Zgadzam się :D

 

Angielski Polaków powala :> Btw może ktoś zmień tytuł, bo oni wcale nie mówią tylko piszą xD

Opublikowano

Dzieci neo to też Polacy :/

W niektórych grach np częściej neosów spotkać od normalnych ludzi, a mają nicki z PL i od razu legenda o Polakach idzie w Internet

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...