Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy Clan | Nowe Nadzieje | Szukam Lt'Eków


VeGuS

Czy podoba ci się nazwa Extreme Clan ?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci si? nazwa Extreme Clan ?

    • Tak |
      4
    • Nie |
      5
    • Mo?e by? |
      5
    • Zjebane |
      12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich na moim kochanym MPC Forum ;] Planuję założyć clan o nazwie ExtremeTeam.Odrazu uprzedam że takie rzeczy jak punkty clanowe,rank itd nie będą miały dla nas znaczenia.Liczy się dobra zabawa ;] Aktualnie klan jeszcze nie powstał ale do Niedzieli powstanie.Dlatego chciałbym znaleść tutaj jakiś LT tzn ludzi którzy by pomogli mi to ogarnąć.Po więcej informacji zapraszam na PW ;] Dziękuje za uwage :>

 

[E*T]SorceX

 

Oczwyście takimi sprawami jak TS/VT,Forum zajmę się ja :]

 

PS.Potrzebuje też ludzi którzy pomogą zrobić Forum Clanowe :>

7451251_4_1.png

9709696_4_1.png

Opublikowano

Proszę o czytanie ze zrozumieniem.Clan jeszcze NIE POWSTAŁ narazię szukam ludzi LT którzy mi pomogą to wszystko jakoś rozkręcić :> A jeśli chodzi że ktoś chce być LT to no niewiem co najmniej 15 Lat

7451251_4_1.png

9709696_4_1.png

Opublikowano

Nie chcę być LT tylko graczem, i tak gram zaledwie od 1 miecha i za zajebisty to ja nie jestem, to się pytam jakie będzie trzeba mieć k/d, lvl...

 

15lat to akurat dla mnie;)

dópa!

 

 

Rejestracja: 29 sty 2010

 

Opublikowano

Nie chcę być LT tylko graczem, i tak gram zaledwie od 1 miecha i za zajebisty to ja nie jestem, to się pytam jakie będzie trzeba mieć k/d, lvl...

 

15lat to akurat dla mnie;)

Proszę o kontakt PW :> Podaj swój nick i GG :P

 

Nadal poszukujemy LT.Proszę o kontaktch PW :>

energy:

Proszę nie pisać swoich postów jeden pod drugim gdyż nie jest to zgodne z regulaminem, a kontynuacja tego poskutkuje ostrzeżeniami w postaci warnów a po nich trwałą blokadą konta. Pozdrawiam,

7451251_4_1.png

9709696_4_1.png

Opublikowano

mam tylko jedno pytanie po ch** ci ts/vt jak będziesz miał max 8 graczy z czego może z 1 będzie grał codziennie........ zapraszam do clanu (Pro)Poland clan założony przeze mnie mam już 13 graczy k/d na plusie

Jeśli umiem to pomogę jeśli nie umiem to nie pcham się na siłę

 

Już mi nie zależy na +

Opublikowano

mam tylko jedno pytanie po ch** ci ts/vt jak będziesz miał max 8 graczy z czego może z 1 będzie grał codziennie........ zapraszam do clanu (Pro)Poland clan założony przeze mnie mam już 13 graczy k/d na plusie

Będziemy lepszym clanem od ciebie nie ośmieszaj się ;]

 

UP DATE

7451251_4_1.png

9709696_4_1.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Socreks napisz do mnie na GG 9760645 ja z checia dojde jesli juz clan jest prosze o kontakt ;

25frh8o.png

 

no starajcie sie modki jeszcze tylko 60% :D

Opublikowano

ja wlasnie zalozylem klan z kolegami . Mamy vt forum ...

jeżeli chcesz to możemy mogę z wami się podzielić vt ! jeżeli chcesz oczywiście !

 

Lub zapraszam do mojeg klanu co prawda on wystartuje od wtorku ale juz mamy nazwe forum vt itp ... : )\

 

pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...