Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Easy Metin2 - Będzie Płatny Czy Nie?


zelu166

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

EasyMetin2

 

Od wielu dni słyszy się, że EM2 będzie płatny... najpierw od 01.10.10 potem 11.10.10 a teraz 21.10.10...

 

http://www.mmobot.ovh.org/

 

Na tej stronie faktycznie tak pisze, czy jest wiarygodna? Jak myślicie, będzie od 21 płatny?

80384400986636967106.png

 

58957266.jpg

 

Gildia - na razie brak

Lv. 0 Zelu

 

assassinm0.png

 

 

 

SYGNATURA AKTUALIZOWANA NA BIEŻĄCO

 

 

weedv.png

 

 

Jeśli Ci pomogłem, zgadzasz się z moim zdaniem, zamieściłem na forum coś, co Ci się przyda... krótko mówiąc - zbieram + ;)

Opublikowano

Prawdopodobnie ma byc ale myśle ze Andrzejek tego nie zrobi : /!

Jeśli chodzi o plusy i minusy to wole to pierwsze. ;)

 

Chcesz rewanżu? Wystarczy zostawić komentarz na moim profilu.

 

 

Darmowe porno^^

Opublikowano

Wszelkie pytania , prośby czy dyskusje związane z ExpBotem piszemy tutaj:

http://www.mpcforum.pl/topic/222294-easymetin2-co-i-jak/
http://www.mpcforum.pl/topic/208758-wszystkie-expboty-oraz-obejscia-informacje-i-pytania-zwiazane-z-expbotem/

Znajdziesz tam wiele odpowiedzi na swoje pytania. M.in restartowania postaci , wyrzucania do windows czy blokowania się em2.

W Spisie exp botów bot od PS19 jest sprawny i nie kicka aż tak bardzo.

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...