Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam nie wiem jak zrobić w Microsoft Visual C3 gdy kliknie się na button to wyskoczy ci okienko w którym znajduję się taki pasek jak przy włączaniu kompa (czyli że się ładuje) i po chwili wyskakuje bład że System nie posiada Microsoft .NET Framework 3.5.Ktoś wie jaki kod wpisać albo jak to zrobić proszę o pomoc.Z góry dziękuje.

1929922350.png
Opublikowano

yyy...Musisz zainstalować NetFramework 3.5 bo inaczej ci nic robionego na .NET nie będzie działało.A co do progressbara to nie zabardzo wiem :P.Do takich zabaw służy VB :P

Cytat

 

Orientacja seksualna polega na tym, że jeden mężczyzna lubi blondynki, drugi szatynki, że jedna pani woli umięśnionych mężczyzn a inna chudych intelektualistów. Homoseksualizm nie jest orientacją jest chorobą za którą homoseksualiści nie ponoszą odpowiedzialności. Pewna grupa ludzi rodzi się upośledzona fizycznie, na przykład bez ręki ale czy to znaczy, że wszystkim zdrowym powinniśmy też obcinać ręce? Nie, powinniśmy zapewnić im protezy. Obowiązkiem państwa jest zapewnienie homoseksualistom, jak wszystkim upośledzonym fizycznie czy psychicznie profesjonalnej opieki medycznej.

Opublikowano

Witam nie wiem jak zrobić w Microsoft Visual C3 gdy kliknie się na button to wyskoczy ci okienko w którym znajduję się taki pasek jak przy włączaniu kompa (czyli że się ładuje) i po chwili wyskakuje bład że System nie posiada Microsoft .NET Framework 3.5.Ktoś wie jaki kod wpisać albo jak to zrobić proszę o pomoc.Z góry dziękuje.

prawym na projekt -> new -> form , i na tym oknie nowym zrób ten progress bar + timer i funkcje do tego, potem 2x klik na button i napisz

 

"okno" to inaczej nazwa tej formy nowej.

 

To jest ukryta treść, proszę

Opublikowano

yyy...Musisz zainstalować NetFramework 3.5 bo inaczej ci nic robionego na .NET nie będzie działało.A co do progressbara to nie zabardzo wiem :P.Do takich zabaw służy VB :P

- Jak już to teraz wszystko tworzy się pod .NET 4...

 

 

nt 3.5

Spam + jak wyżej...

 

 

prawym na projekt -> new -> form , i na tym oknie nowym zrób ten progress bar + timer i funkcje do tego, potem 2x klik na button i napisz"okno" to inaczej nazwa tej formy nowej.

To jest ukryta treść, proszę

Jak napisał taki post to nie rób mu tutoriala jak wstawić funkcje. Nie napisałeś nic sensownego... On się pyta jak to zrobić, a Ty mu odpowiadasz " zrób ten progress bar + timer i funkcje do tego ". Może podaj jaka ma funkcje wstawić a nie spamujesz...

 

 

---------

 

Co do tematu to zainstaluj .NET 4, wstaw na formę Timera, button i progess bar.

W timerze ustaw IV na jaki Ci odpowiada, Enabled ustaw na false.

Buttonem 1 włączaj lub wyłączaj timer. Wklep do niego (Timera) funkcje które znajdziesz tutaj:

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/system.windows.forms.progressbar.aspx

 

Następnie wyświetl wiadomość poprzez MessageBox.Show ("Twój system nie posiada Microsoft .NET Framework 3.5". "Error");

Możesz też dodać dodatkowe przyciski i ikony.

MultiClient Pod Tibię 8.62

22.09.2010

100% Made by Me

Opublikowano

- Jak już to teraz wszystko tworzy się pod .NET 4...

 

 

 

Spam + jak wyżej...

 

 

 

Jak napisał taki post to nie rób mu tutoriala jak wstawić funkcje. Nie napisałeś nic sensownego... On się pyta jak to zrobić, a Ty mu odpowiadasz " zrób ten progress bar + timer i funkcje do tego ". Może podaj jaka ma funkcje wstawić a nie spamujesz...

 

 

---------

 

Co do tematu to zainstaluj .NET 4, wstaw na formę Timera, button i progess bar.

W timerze ustaw IV na jaki Ci odpowiada, Enabled ustaw na false.

Buttonem 1 włączaj lub wyłączaj timer. Wklep do niego (Timera) funkcje które znajdziesz tutaj:

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/system.windows.forms.progressbar.aspx

 

Następnie wyświetl wiadomość poprzez MessageBox.Show ("Twój system nie posiada Microsoft .NET Framework 3.5". "Error");

Możesz też dodać dodatkowe przyciski i ikony.

sam se odpowiedziałeś

 

wgl to podałeś wszystko na tacy ^^

Opublikowano

Jako że kocham C# daje Ci gotowca:

 

New-->WindowsAplication

 

View-->Toolbox

 

1x button

 

Dodaj do projektu Form2.

 

Kliknij na buttona i wpisz:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Przejdź do Form2 i dodaj progressbar i timera

 

Kliknij w forme i przejdź do kodu:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Potem kliknij w timera i wpisz:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

i to chyba tyle.

Opublikowano

sam se odpowiedziałeś

 

wgl to podałeś wszystko na tacy ^^

 

Nie zbyt rozumiem, ale zobacz na link, i w example. Ma tam dokładnie to co chce. :)

MultiClient Pod Tibię 8.62

22.09.2010

100% Made by Me

×
×
  • Dodaj nową pozycję...