Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zombie Tuż Tuż A Poszukuje Na Ten Nowy Styl Gry Teamu


Sxoxi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

anloko

anloko

gg nie posiadam , napisz tutaj , jestem prawie cały czas online.

Pomogłem ? Daj +

 

Jeżeli moja wypowiedz Ci się nie podoba to napisz to ! Nie dawaj - .

Opublikowano

nick w grze n00bStyle coś tam.

GG nie podam. Ale będę grał na 100%z mpc forum jak w CA na fireteam itp.

 

Jeśli ktoś czegoś potrzebuje pisać ja zawsze pomagam.

r8a4g8.jpg

Opublikowano

Nick w grze--------yuma35

 

Nick na forum-------------yuma30

 

GG--------------------24670987

 

Posiadam ts2 xD

Pokój i bezpieczeństwo, bracia.

Działamy w mroku by służyć światłości. Jesteśmy Assassynami.

Nothing is true, Everything is permitted.

Requiescat in Pace

yuma30.png

 

Walnij delete.png

Opublikowano

nick w grze ketchup2pl (jak bede grac to sie nie smiac z lvl gram 3tyg wiec mam 19jak narazie wiec nie duzy)

nick na furum masz napisaly kolo mojegopostu po lewej strony nad avatarem

gg nie mam bo mi starsznie muli kompa wr mniej muli niz gg

 

jutro bede cały dzien przed kompem wiec mam nadzieje ze dodadza dzisiaj/jutro rano zoombie

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

nick w grze Noobiszon lvl 34 bronze + m60 8 th slot + m60 albo m249 na 5 + kalach na 3 i moge jechac z koxem.. mozesz mie wziasc bo wiem jak sie gra w takie zombiaki ;p raczej ogarniety jestem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...