Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Jak Chronić Swój Prywatny Serwer Hamachi


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemq

 

Właśnie przed chwilą grałem na prywatnym serwerze Hamachi, założonym 2-3 dni temu.

Z tego co zobaczyłem to było śmiechu warte.

 

W tym Turiotalu pokaże wam jak odpowiednio chronić swój serwer przed n00bami.

 

1. Na początek jeżeli robisz serwer, nigdy nie podawaj hasła

2. Zmień hasło do Navicat

3. Dawaj GM zaufanym osobom, nie takim które na 100% rozdadzą itemy chodź jest to niedozwolone

4. Najlepszym wyborem GM jest danie im próbnej rangi.

Jeżeli nie wiecie jaka ranga daje co, zajrzyjcie w temat niżej

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Czyli najlepszym rozwiązaniem jest danie Hing lub Low Wizarda ;]

 

5. Nigdy ale to przenigdy nie podawaj konta administratorskiego czyli konta [GA] nawet swoim znajomym.

6. Zakładając serwer prowadzisz go na hamachi, więc rób resety. Nieraz mogą pomóc jeżeli ktoś się włamał.

7. Banuj hackerów, nigdy nie miej litości - To oni prowadzą to problemów.

8. Koleś w m1 wyrzuca yangi? - Proste.. Ban na IP

9. Znasz kolegę i chcesz mu dać GA?. Rób to na swoją odpowiedzialność.

10. Twórz trudne hasła do kont administratorskich oraz navicat - trudnych dla graczy łatwy dla ciebie - Niech to nie będzie twój

nick, data urodzenia, nazwisko czy też imię, Niech składa się z dużych znaków oraz małych i liczb, np: FoRgeT91 to jest przykład.

11. Komenda set_event_flag doprowadza do kolizji serwerów, zablokuj ją aby mieć spokój

12. Jeżeli nie umiesz zakładać serwerów nie zakładaj, a jeżeli już to czytaj turiotale.

 

To byłoby na tyle, będę edytował temat i robił refreshe jeżeli będzie trzeba..

Opublikowano

Na początek + za zgromnadzenie myśli i ciekawe przedstawienie. Ale W przypadku YangBuggerow to ban na IP nie wystarczy. Przeinstaluje Hamachi wraz z jego interfejsem i ma nowe IP. Wystarczy na początek dać 3 rękę na np 365dni (nie w eq, tylko w stacie - lewy górny róg.).

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...