Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Kapeli (Śląsk) Najlepiej Okolice Jaworzna


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w Temacie szukam kapeli z Okolic Jaworzna Śląsk :D Uwierzcie mi naprawde mam talent śpiewam od 3 Klasy podstawówki Może wam sie to nie spodoba ale mam podobny głos do biebera a w szkole nazywaja mnie Asher (USHER) xD co wam proponuje :? to proste Miła atmosfera jeżeli nas odkryja to koncerty i sławe xD wiem ze to dla niektórych nierealne ale jak sie ma taki głos jak ja to możliwe hah :D co jeszcze ? yy nie wiem zastanowie sie PS prosze mnie nie krytykowac ... od dawna się zastanawiałem nad Zespołem jeszcze 1 jeżeli ktoś ma lub zna jakiegoś kolege lub gościa z studia nagrań nie pogniewam sie :P pewnie uważacie że jestem za młody na wokaliste ? Odpowiem wam szybko i zwięzle nie jestem czas szybko leci [Jeżeli uda sie stworzyc kapele będziemy szukać DJ-a] Ostatnio w Vivie zobaczyłem nowych kolesi nie wiem czy widzieliście Hifi Banda nawet spox ale ja nie spiewam HIP-HOP-u tylko jakies wolne tak jakby NP Travie McCoy: Billionaire ft. Bruno Mars lub Akcent - Love Stoned Akcent jest dla mnie przykładem :P

avatarmt2.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano
szukam kapeli z Okolic Jaworzna Śląsk

 

Fajnie, szukaj a znajdziesz

 

Uwierzcie mi naprawde mam talent śpiewam od 3 Klasy podstawówki

Jakbym spiewal od 1. to mialbym wiekszy talent? Try harder or gtfo

 

Może wam sie to nie spodoba

Ofc, ze nie, kthxbai

 

ale mam podobny głos do biebera

Oh rly? Myslisz, ze kogos to obchodzi? W jakiej kapeli ty chcesz spiewac? r&b?

 

nazywaja mnie Asher (USHER)

No to zajebiscie, zacznij nagrywac pod tym pseudonimem

 

 

co wam proponuje :?

13 letniego dzieciaka do spiewania?

 

jeżeli nas odkryja to koncerty i sławe

No, jasne, odrazu 5k $ za 1h koncertu

 

 

wiem ze to dla niektórych nierealne ale jak sie ma taki głos jak ja to możliwe hah

Mhm.. to jest realne bo jednak kazdy z nas mial/bedzie mial 12 lat

 

 

co jeszcze

Nuthin, gtfo

 

Ostatnio w Vivie

I tak nigdy cie tam nie bedzie

Back in the day

Trollin' was somethin'

Opublikowano
śpiewam od 3 Klasy podstawówki

 

a teraz chodzisz do 4?

 

skoro masz taki glos to mutacji raczej nie miales:O

.

Opublikowano

właściwie zgadzam się z @upami

Nie ma sensu zaczynać z takim głosem jak Bieber -> lepiej się powieś albo skocz z mostu (jak skoczysz to chociaż przed śmiercią będziesz miał chwilę zajebistej zabawy i adrealiny ^^)

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano

I tak nigdy cie tam nie bedzie

smiesza mnie tacy ludzie...skad ty mozesz to wiedziec, jesli chlopak ma talent i bedzie "ciezko pracowal" to osiagnie duzo wiecej...ale no coz zawisc takich zakompleksionych ludzi udajacych kozakow w sieci jest ogromna...

 

 

@topic

zrob ogloszenie i wywies na slupie w szkole, ze szukasz takich osob, na bank znajda sie tacy ludzie, ktorzy beda chcieli tworzyc kapele i potrafia grac na roznych instrumentach.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Omg skoro masz taki dobry głos idz do

Mam talent :P

 

Nie słuchaj bałwanów bo zrobisz sobie krzywde .

A tak zarobisz pięnioszki bedziesz sławny ;) I będziesz miał już ustawione nawet po mutacji specjlane lekcje żeby nie wyjść z wprawy. Będziesz na topie to beda o ciebie walczyc;)

30364378.png

Opublikowano
smiesza mnie tacy ludzie

Mnie tez, dlatego mu (i tobie) odpowiedzialem (odpowiadam)

 

skad ty mozesz to wiedziec

mah is teh bestest ovaseer

 

jesli chlopak ma talent i bedzie "ciezko pracowal" to osiagnie duzo wiecej

Duzo wiecej to osiagna ludzie na zmywaku w anglii

 

ale no coz zawisc takich zakompleksionych ludzi udajacych kozakow w sieci jest ogromna...

Wiem, jak chcesz kilku poznac to wejdz do dzialu metin2

 

btw. teraz bedziesz mi - dawal? QQ moar plx n stfu&gtfo

Back in the day

Trollin' was somethin'

Opublikowano

Ludzie posiadający prawdziwy talent zazwyczaj są skromni i tak się nie przechwalają jak ty teraz. Idiotyzmem było napisanie takiej rzeczy na forum o cheat'ach. Można spekulować czy nie jest to przypadkiem marna prowokacja.

Mariuszw13.png
Opublikowano

@ClubbersPL

Poszukaj na Allegro może znajdziesz własną kapele w jakieś dobrej cenie :unsure:

Opublikowano

@Up

Teraz to mnie rozwaliłeś

Masz swój NIBY talent a nie chce ci się ruszyć dupy na kasting? No to pozdro ^^

 

Albo zacznij się nagrywać i wciskaj filmiki na UTube Bieber tak robił a Chętnie posłucham jak bosko śpiewasz.... <_<

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...