Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rusro Jak On To Zrobil ? Jego Dzielo To Sphack To Ten Sam Gosciu


omentcz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1-sza wersja: Jest GM-em ew. ma kontakty

2-ga wersja: ma tego hacka (mało prawdopodobne)

3-cia wersja (najbardziej prawdopodobna) Za skradzione konta dostaje coś, za co może kupować te silki i je teraz sprzedaje.

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano

1 wersja raczej nie , nie ma kontaktow z GM

 

2 wersja on nie ma zadnego hack tylko zmienia zawartosc media pk ile chce miec sp golda itp

 

3 wersja on wiele ludzi oszukal nie wiem jak on to robli ale ma swoim koncie ponad kilkanascie kont na karku

1325845644-U48159.gif

Opublikowano

Wystarczy wysłać do gry pakiet zawierający aktualną ilość SP lub golda lub zmodyfikować pamięć gry.

Knowledge is power. Power corrupts. Study hard, be evil!

Opublikowano
^^ możesz mi powiedzieć czy wysyłając te pakiety to sp będzie tylko złudzeniem czy na serio będą ??

myl07.png

 

cSRO - OFFLINE

Server: ÍőµŔáۡĺ

Nick: MyL0

Level: 101

Build: Bicheon / Light /Cold / Pure INT

Guild: TheKillers * EliTe

Farming is finished 1.860.000

Opublikowano

złudzenie -.- jaja sobie robisz, czy myślisz, że serio można oszukać wszystkie zabezpieczenia + w przypadku privów programistów ? ;)

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano

Przecież to są tylko "wirtualne" itemki synku, one nie istnieją. Widzi je tylko klient gry.

Złamać to on sobie może sam wiesz co, kiedy się nim za szybko bawi.

Knowledge is power. Power corrupts. Study hard, be evil!

Opublikowano

Na wszystko jest racjonalne wyjaśnienie

powiedzy ze 1l gf w ciagu 5h nabija 100k

to teraz prosta matma 10gf = 1kk 100gf=10kk 1000gf=100kk ;p

a itemy mogl kupic z im. zapewne w dniu wystawiania aukcji niemial takiej ilosci golda ale nabic tyle przy duzej ilosci gf niejest takie trudne

Opublikowano

jdenym slowem koles ma od ujaaaa kasy i kupil silki...

gold moze byc edytowany tak samo jak i reszta ikonek...

mogl to wyciac z innego zdjecia wkleic tam i tyle.

tutaj sie klania taki program jak 'paint'

Opublikowano

Ha Ha Ha. Jak przeczytalem te bzdury co piszecie, to sie omal nie poplakalem. Szczegolnie nestle. Gowno wie, a pierdoli.

1. Gold jest prawdziwy.

2. Da sie kopiowac wszystkie itemy, premki i inny shit. Gold tak samo

3. Sp tez da sie zrobic...

 

Chociazby sposob z exchange... tak jak kiedys na psro. Podobnie to dziala.

I musze wam powiedziec, niezla kasa z tego jest. Tyle ode mnie.

 

I nie napierdalac mi pm'ow typu " czy powjesh mi jak haxowacc kąta?!?!??"

 

 

Glaivereq ssie =*

Opublikowano

Każdy może napisać, że wie jak to robić i się podniecać robiąc ludzi w konia.

Jakby to napisał ktoś mający 2 posty i 10 lat też byście mu wierzyli ?

Ludzie, troche powagi i inteligencji :P

vinners.png

 

Flash xbox 360 do najnowszej wersji iXtreme LT + 2.0 w Bartoszycach

Wszystkie napędy tylko w wersji PHAT

Info na PW lub GG

Opublikowano

@UP

On ma 2 posty.

 

Pewnie zrobił tak jak xcoom napisał, za pomocą painta.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

niech pokaże komuś gold na trade ( przynajmniej te 100kk ) i już nie będzie sporów o ty czy to fake czy nie. Silkroad ma sporo bugów więc możliwe jest, że ten koleś 1 z nich odkrył.

16.04.2010r - 666 postów :-).

Opublikowano

phi, gdyby można było to robić na większą skalę od razu by się skapnęli i rollback by był. Takto jak sam robi to sam ma z tego korzyści i nikt nic nie wie (dopóki nie zacznie się tym chwalić na większą skalę :D )

Haxored jak tak, to udowodnij takie fikcyjne konto każdy może zrobić i się chwalić <_<

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano

jezu ale wy macie podniete a jednoczesnie uczucie zazdrosci ^^ Gram w silka i takie chwyty sa mi nie potrzebne... dlaczego ?? bo to zbedne..

 

 

Co do owego buga. Coz jest ona calkiem realna wystarczy przeanalizowac system dzialania gry...

 

Dzialanie gry:

 

Serwer=>Pliki gry=> gracz=> pliki gry=>serwer i tak w kolko

 

Jesli ktos pawil sie w programowanie silka lub uzywa inzynierii odwrotnej wie jak sie podpiac pod strumien danych i wyslac falszywe dane... To tyle... Sam dokladnie nie wiem jak to zrobic ale nie ma rzeczy nie mozliwych....

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano

Ha Ha Ha. Jak przeczytalem te bzdury co piszecie, to sie omal nie poplakalem. Szczegolnie nestle. Gowno wie, a pierdoli.

1. Gold jest prawdziwy.

2. Da sie kopiowac wszystkie itemy, premki i inny shit. Gold tak samo

3. Sp tez da sie zrobic...

 

Chociazby sposob z exchange... tak jak kiedys na psro. Podobnie to dziala.

I musze wam powiedziec, niezla kasa z tego jest. Tyle ode mnie.

 

I nie napierdalac mi pm'ow typu " czy powjesh mi jak haxowacc kąta?!?!??"

 

 

Glaivereq ssie =*

Ha Ha Ha. Jak przeczytalem twoja date rejestracji, to sie omal nie poplakalem.

1.Gold jest 'prawdziwy' skopiowany z innego zdjecia, podmieniony tzw 'cheat engine'

2.Kopiowanie itemow-stall bug pewnie...to co robi sie stalla za miastem itp. innego buga nie znajdziesz na to...silkroad to nie gra typu mu,metin itp.

3.Sp tez da sie zrobic...w cheat engine.

 

'Chociazby sposob z exchange...tak jak kiedys na psro'

to bylo przez stall network o ile dobrze pamietam a nie exchange...

i musze wam powiedziec, niezly roll back z tego by byl. Tyle ode mnie.

;dd

smieszny jestes poprostu...

Jaaaaaaaaaaaaaaaaa skonczylem na ten temat.

Opublikowano

Haxored idź się dalej bawić pisiorkiem do toalety, to tyle co do twojej inteligencji.

 

@Mike

posrać, nie podpiąć. Serwer posiada dane dotyczące wartości Twojego golda/sp. Zmiana tego nie jest możliwa, gdyż musiałbyś posiadać fizyczny dostęp do tego serwera. Możesz wysłać do klienta inne dane, pozorując transfer tych danych z serwera, jednakże po stronie serwera te dane ciągle będą takie, jakie były. To taka sama sytuacja jak z modyfikacją .pk2. Wiem, gdyż sam się w to bawiłem nie raz i wysyłałem sobie różne dane, podszywając się pod serwer.

Knowledge is power. Power corrupts. Study hard, be evil!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...