Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Di]Easymetin2 0.1.3.1778 (Mod 3.2) (Działa Tylko Z Windows Xp)


ps19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uwaga ta wersja EasyMetin2 działa tylko z Windows XP z nieznanych mi przyczyn nie działa na Windows vista i Windows 7.Jako,żę nie mam Windows XP nie miałem jak przetestować bota, ale myślę, że będzie działał jak coś to piszcie w temacie oraz tylko dla tej wersji na PW.

 

Co nowego:

-Używa małych ryb.

 

 

Witam wszystkich użytkowników.Otóż postanowiłem dla was spolszczyć i zmodyfikować najnowszą wersję EasyMetin2, która działa na Metin2 PL wraz z DMGHack i Metin2Mod.Dodaję również instrukcję instalacji, gdyż widzę że wiele osób ma z tym problem.

Mirror1:

http://hotfile.com/dl/75149592/c768f7c/EasyMetin2_0.1.3.1778_(MOD_3.2).exe.html

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=51b2015132fb9e1371a9a1857927fbc5ecc1855bee955c466fe8d95a9070e62c-1286734944

Inne informacje + ewentualna pomoc w tym oto temacie:

http://www.mpcforum.pl/topic/218219-allfaqdownloadmoje-wsparcie-dla-easymetin2

Przenieś mnie !

Proszę o nie reuploadowanie linków, a jeżeli już musicie to proszę o wysłanie linku na PW.(Korzystam z Programu Partnerskiego HotFile)

Opublikowano

Czy na tej wersji nie kicka? Loguje się automatycznie? Jak się skończy przynęta i jak wróci na miejsce gdzie wcześniej łowił to łowi dalej czy wyskakuje błąd?

Ziom, ale i tak to wszystko to coś więcej niż muzyka

Nie jointy, piwka czy nabita fifka

To sposób bycia bez zdobycia złotych gór

I sprzedania się jak dziwka

 

1420744981.jpg

Miłość, pokój, wzajemny szacunek!

 

No i oczywiscie...

 

Yhyhyhy!

 

 

Opublikowano

Postaram się soplszczyć najnowszego EM2 z naprawionym bugiem, ale dopiero wróciłem ze szkoły więc będzie najszybciej koło 19.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...