Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Priva - Jakiegoś Łatwego ^^


rastaFery

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tu znajdziesz cos dla siebie :

 

http://www.mpcforum.pl/forum/195-metin-2-publikacje-serwerow/

http://www.mpcforum.pl/topic/164617-tutorialspis-polskich-serwerow-dedykowanych/

 

Osobiscie polecam :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/220295-fantasticworld-dedyk-pl/

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

@UP następny z tym swoim fanstastic world -.- i co w nim takiego pro ? nic więc czym się podniecacie.....

@rastaFery polecam CandyLongju zaraz Ci podam wszystki linki :)

 

Publikacja

http://www.mpcforum.pl/topic/209080-tutorialit-old-private-server-candylongju/

 

Info na temat serwera i dużo pomocy (sam tam pomagam razem z Creativ)

http://www.mpcforum.pl/topic/213525-info-candylongju/ 

 

Tutaj jak się zarejestrować ponieważ jest blokada dla PL, CZ i RO .

http://www.mpcforum.pl/topic/214152-tut-rejestracja-na-candylongju/

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Opublikowano

ja tam gralem na DragonMT2 ale ban za dmg polecial mialem 90 lvl ^^ raty : 100 exp 100 yang 100 drop , stronka http://dragonmt2.pl/

weś badz człowiek i jebnij minusa ^^ --------->1 marca 1994.......-tragedia urodził sie justin bimber jeśli tego nie wkleisz to znaczy że go lubisz

Opublikowano

ja tam gralem na DragonMT2 ale ban za dmg polecial mialem 90 lvl ^^ raty : 100 exp 100 yang 100 drop , stronka http://dragonmt2.pl/

weś badz człowiek i jebnij minusa ^^ --------->1 marca 1994.......-tragedia urodził sie justin bimber jeśli tego nie wkleisz to znaczy że go lubisz

Opublikowano

sorki ze 2 razy laga jakiegos na kompie miałem

weś badz człowiek i jebnij minusa ^^ --------->1 marca 1994.......-tragedia urodził sie justin bimber jeśli tego nie wkleisz to znaczy że go lubisz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...