Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy to prawda :

 

Inne:

 

* Możliwość wydropienia po osiągnięciu przez naszą postać 50 poziomu.

 

 

Właśnie przychodzę a tu bodzio i nie wiem skąd bo mam postawionego 50 sure na pustyni : ) a z pająków z tego co wiem nie ma bodzia .. :) A jak to prawda to z kazdego potwora może się dropnąć?

 

Pajęczynki zbieram jc.

Opublikowano

Z pajakow lootaja bodzie od 50lvl bo mi kiedys w 3godz 5lotlo jak postawilem

Od 50lvl dropia praktycznie wszedzie gdzie jeszcze masz niezly exp i drop

sstwc.jpg

Opublikowano
* Możliwość wydropienia po osiągnięciu przez naszą postać 50 poziomu.
a z pająków z tego co wiem nie ma bodzia ..

japierdole.jpg

 

 

Użyj umysłu i pomyśl:

Skoro wypada z każdego potworka od 50 poziomu to skąd ci się tam wział?

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

Miałem na Astral'u Wojownika Mentalnego, wtedy mi Zwoje Błogosławieństwa wypadały kiedy miałem 45+ Lev. tylko i wyłącznie na BO <_< Myślę że nie ma znaczenia jaki masz Lev., zawsze masz jakieś szanse żeby ci wypadł Zwój Błogosławieństwa, oczywiście, nie na 1-20 Lev. xD

newsera.png

''Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.''

 

"I am the master of my fate, I am the captain of my soul."

 

Nie bądź taki żyła! Daj minusika!

Opublikowano

Ja to bardzo dobrze rozumiem. Jeśli na WIKI

To jest ukryta treść, proszę

pisze ze wypada z każdego potworka i ci jeszcze w dodatku dropnął to w czym problem?

 

No pewnie że prawda. Pomyśl czasem prosze cie :)

 

 

Myślę że nie ma znaczenia jaki masz Lev., zawsze masz jakieś szanse żeby ci wypadł Zwój Błogosławieństwa, oczywiście, nie na 1-20 Lev.

To ktoś musial nie zebrać.

Zwój blogosławieństwa tylko od 50 levela.

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano
To ktoś musial nie zebrać.

Zwój blogosławieństwa tylko od 50 levela.

 

To szkoda ze mi wypadały od 45 ;)

newsera.png

''Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.''

 

"I am the master of my fate, I am the captain of my soul."

 

Nie bądź taki żyła! Daj minusika!

Opublikowano

Jak już wbiłeś 50lv to wszędzie do 90lv ci dropią

JEŚLI CI POMOGŁEM WEJDŹ TUTAJ

http://www.pajacyk.pl/ I KLIKNIJ W BRZUCH PAJACYKA, W TEN SPOSÓB NAKARMISZ GŁODNE DZIECI... A JEŚLI TO ZA MAŁO TO MOŻESZ MI DAĆ + I 5 NA KANALE... ALE PAMIĘTAJ GŁODNE DZIECI SĄ WAŻNIEJSZE NIŻ + I 5...

 

Konto YouTube: http://www.youtube.com/user/TheMrBoomGood

Człowiek rodzi się mądry, dopiero potem idzie do szkoły...

Opublikowano

japierdole.jpg

 

 

Użyj umysłu i pomyśl:

Skoro wypada z każdego potworka od 50 poziomu to skąd ci się tam wział?

 

 

hah rozje***eś mnie tym postem ! ^^ leci + za grafike :)

haha ;x

Opublikowano

v1,v2, Swiatynia ; )

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano (edytowane)

właśnie zostawilem mojego mentala z rekawica zlodzieja w v1,zobaczymy ile poleci,przed chwila co 50 dobilem

 

 

-3h bocenia z rekawica w v1,niestety zadnego bodzia

Edytowane przez bykol
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...