Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Wrzucić Własną Muzykę Do Metin2


PaVeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Z powodu braku zajęć na kompie, postanowiłem napisać ten mini poradnik. Tak więc do dzieła

 

 

1.Najpierw wybieramy muzykę ;D

2.Następnie zmieniamy nazwę pliku (na dole napiszę jaka nazwa odpowiada jakiej mapie). Na obrazku podana jest muzyka na orki

http://c.wrzuta.pl/wi10070/cce41f390004a7004ca77d95/0/zdjecie1

Skan (nie działa mi virustotal):

http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/49ad729e49162b63423cbd3da4a66d20fe5bbdd2

3.Kiedy zmienimy nazwę kopiujemy plik

4.Otwieramy folder z zainstalowanym Metinem

5.Wrzucamy piosenkę do folderu BGM

6.Wyskoczy nam okienko czy mamy zamienić pliki. Klikamy tak

7.Gotowe ;D

 

A teraz nazwy plików do map

 

a_rhapsody_of_war Las duchów

back_to_back M2

enter_the_east M1

follow_war_god Piekło

monkey_temple Loch małp (łatwy, średni i trudny)

mountain_of_death Góra sohan

only_my_battle v1 i v2

open_the_gate Pustynia

save_me Dolina orków

wedding Wesele (dodatkowa mapa)

wonderland Świątynia

xmas Muzyka na święta, aktywują ja GM podczas eventów świątecznych

 

Jeżeli pomogłem to liczę na +

Pozdrawiam

 

Proszę o zdjęcie mi 10% ;]

Iron Maiden forever

 

Zbieram -

Opublikowano

Taki tut to do Metin2- Serwery Prywatne a nie do Metin2- TWORZENIE Serwerów prywatnych.

 

Muzyczkę się ustawia w settings.lua katalog /locale/hongkong/

Saying Java is good because it works on all operating systems is like saying anal sex is good because it works on all genders.

Opublikowano

Ale to jest najprostszy sposób ;]

Każdy może sobie to zrobić. Grasz na PL ale masz własną muzę ;]

Iron Maiden forever

 

Zbieram -

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jak grasz na PLu to wrzucasz pod jakąkolwiek nazwą i sobie ustawiasz podczas gry. Raczej każdy wie, że pliki można podmieniać. A jak grasz na swym privie to robisz tak jak napisał WoJjTeK

Opublikowano

A ja tylko dodam, że wbrem pozorom monkey_temple wcale nie jest muzyką z lochu małp, loch nie ma ustawionej muzyki, odtwarzana jest ta, która była na poprzedniej mapie, a na ognistej ziemi jest follow_war_god

Opublikowano

Po pierwsze to to każdy wie, po drugie ogarnij się z tym refresh, po trzecie to nie najlepszy sposób gdyż mi na mapkach muza nie działa (jest bardzo cicho), po czwarte nie mam tego pliczku co wojtek napisał ...

1325607230-U48159.gif

Opublikowano

@UP

1.To co Wojtek napisał to jest plik, gdy tworzysz własnego clienta

2.Nie każdy to wie

3.Jak Ci muza bardzo cicho gra to sobie podgłośnij... Czy też mam Ci o tym tuta zrobić?

Iron Maiden forever

 

Zbieram -

Opublikowano

@UP

1.To co Wojtek napisał to jest plik, gdy tworzysz własnego clienta

2.Nie każdy to wie

3.Jak Ci muza bardzo cicho gra to sobie podgłośnij... Czy też mam Ci o tym tuta zrobić?

 

 

1. Wiem o co mu chodziło bo wiem w odmianie do Cb co to jest client i z czego się składa!

2. To chyba ty geniuszu nie wiedziałeś a jak odkryłweś to myślałeś że pierwszy jesteś.

3. Mam wszystko na maxa a muzyka gra tylko poprawnie przy wyborze postaci i w oknie logowania.

 

Więc kurwa zastanów się nad swoimi postami i nad minusami bo ja jak na razie ci nie postawiłem ****.

A zapewne taki typ jak ty to nawet root nie wypakuje :D Więc daj se siana!

 

Edit--->

 

A z tego co na twoim profilu widze to debilnymi tutkami chcesz sobie + nabić bo słabo u Cb z nimi :(

1325607230-U48159.gif

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...