Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pozdrowionka Z Dmc, Muzyczne Radio ;)


andrzejt17

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A chciałem wam powiedzieć o tym co wczoraj na DMC się działo xD MPCforumowicze pozdrawiali sie na wzajem, pojawił się też MPCczat no i samo MPC xD

 

http://andrzejt17.wrzuta.pl/audio/88BqAkakSI9/muzyczne_radio_-_dmc_-_pozdrowionka_cz._1

Oczywiście dzięki :D

 

http://andrzejt17.wrzuta.pl/audio/5wsCWjab2LT/muzyczne_radio_-_dmc_-_pozdrowionka_cz._2

Miało być od andrzeja z em pi ci dla qby, mpc, mpcczatu i dmc maniaków xD ale Maciej troszkę nie ogarnął :P Oczywiście w tle jakaś dobra sieczka, muza świetna :D

 

Tak czy inaczej chciałbym zaprosić każdego maniaka pozytywnej energii i muzyki z gatunku trance na copiątkową audycje Muzycznego Radia, na program Dane Mix Chart - DMC :D W następny piątek również lecimy czatem z MR, słuchaj a być może pojawią się pozdrowienia dla Ciebie! :D

 

 

Zapraszam :) Każdy piątek, godzina 20, 105.8 lub przez internet, np. Screamer Radio :D

 

EDIT:

W sumie teraz się skapnąłem, że mogłem dać to na blog ale cóż.. no trudno :P

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

No miło xD A Endymiona z chatu to już nie pozdrowiliście ;<

Jak wszyscy to wszyscy :D Trzeba było być to by widział :D

 

Były jeszcze jedne od Kaca ale już nie przeczytał :< A były dobre :D

Zbyt późno się pokapaliśmy z tym wszystkim, już późno było wiec tak wyszło :P

 

EDIT:

@down - to samo co Endy xD

 

EDIT2:

@2xdown - no też to samo, czytajcie tego posta, było dla wszystkich xD

 

Słuchajcie za tydzień :D Piątek godz. 20, 105.8 albo przez internet :D

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Przeczytajcie 3 post i nie spamujcie tak xD Liczyłem na kreatywniejsze odpowiedzi :)

 

EDIT:

Niee no nie musicie minusować :P Jak sie nie podoba to ctrl + w ;p

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Co do radia to wypadałoby podać w jakim mieście jest to 105,8, bo na bank nie na terenie całej Polski.

To radio z Jeleniej Góry /k wrocławia.. Jak tam nie mieszkasz to możesz przez neta uchwycić :)

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Specjalista
Opublikowano

Andrzej jest bogiem

Metin nałogiem

FB podstawą

a DH zabawą ;D

 

taki oto wierszyk wymyśliłem o tobie w podzięce za twoją "twórczość"

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Opublikowano

o.O Muzyczne Radio Forever :pp

 

Jeśli można pozdrówcie mnie :DD Oczywiście pozdrowionka ode mnie dla Andrzeja i Kuby997 chyba ;]

bfh00x.png

 

ZAPRASZAM DO GALERII !

Opublikowano

Andrzej, powiedziałbyś jak wbić i posłuchać tego radia?

A tak poza tematem:

Jak ja mam wbić na ten czat o metinie? Gdzie konto zrobić?

Opublikowano

mam takie pytanie na jaką stronke wbić i posłuchać tego radia bo ja z warszawy jestem a mówiłeś że jelenia góra/wrocław

sygnaturan.jpg

Sygnatura By Morcio

 

 

 

 

21571.jpg28119.png

21495.png4031.jpg

11451.png27573.png

18706.png30302.jpg

 

 

Pamiętaj jeśli pomogłem daj -

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...