Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Easy-Metin2] Ten Który Działa ! -- 9 Październik --


DresiQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Download

http://hotfile.com/dl/74955401/efd8e55/0.1.3.1778.rar.html

Skan

http://www.virustotal.com/file-scan/reanalysis.html?id=d60fbae1c0a99ba62c424b04cc3c6403f11823a77925b85985819c5b3e090d54-1286606985

 

 

1. Pobierz Metin2 PL Kliknij Tutaj.

2. Z torrentuj oraz Patchuj.

3. Włącz grę testowo i potem wyłącz. (ctrl + alt + delete)

4. Zainstaluj Easy na dysku C/D.

5. Następnie wskaż miejsce metka.

6. Ciesz się Botem.

 

Botuje tym bocikiem już 5-6 dni.

0 zastrzeżeń.

Jeśli ci coś nie działa to pisz.

 

 

 

Wszystkie pliki nie są moje.

Opublikowano

Hmm wątpie zeby komus sie przydalo : ) Bo kazdy uzywa najnowszego

 

a pozatym

wątpie żeby ktoś Ci to sciagnal 1000razy zeby mial to 5$....

 

Miłego moze twoim tempie po roku zdobedziesz to 5$ : )

 

Powodzenia

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

+ dla autora ... bocik działa :D Nawet nie wyala 3 postaci grających równocześnie :D thx

I play on s23 and s15 pozdro dla ludzi grających na Kronosie i Eteorze!!

Opublikowano

Również wnoszę pewny sprzeciw..

Easy Metin2 ma być płatny od jutra (10.10.10) więc dziś nie ma żadnych problemów

Opublikowano

Siemka.Ja mam taki o to problem wczoraj sobie smigalem a dzisiaj wlaczam kompa i mi sie wlacza em do paska narzedzi tam gdzie godzina da sie go wylaczyc jedynie przez proces i nic wiecej sie nie da z nim zrobic.Prosze o pomoc!

Opublikowano

Również wnoszę pewny sprzeciw..

Easy Metin2 ma być płatny od jutra (10.10.10) więc dziś nie ma żadnych problemów

 

10.10.10 o 10:10 to ci komputer padnie, zapamiętaj moje słowa!

 

@Topic

 

Po co to jak już jest em2 działający?

124nw.jpg

 

Mój nick na privach: Chelsea.

Opublikowano

jak bedzie platny jutro i jak bedzie tyle co chinski to nikt nie kupi easy metin2

Nie zależy mi na żadnych + lub - czy tam 5 wiec dawaj co chcesz nie interesuje mnie to

Opublikowano

Ej ja mam takie problem i nie ogaranim juz co i jak . Ładnie wszytsko zainsalowane zgodnie z instrukcjami i MEtin2 przez Bota włacza się ale gdy klikne paly żeby zaczał walić to 2-3 strzały i wywala mnie , ma ktos jakis pomysł na to? A dodam że mam wgranego do tego DMG. KOlega ma i mu działa wsyztsko cacy ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...