Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Privek Się Wyłącza (Proszę O Szybką Pomoc)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema ludzie :) Jestem nowy na tym forum,to mój 1 temat i mogę czegoś nie wiedzieć (to zrozumiałe) :P

Ale do rzeczy...

Założyłem swojego priva (rwbdbMT2),ale mam problem...

 

1.VPC - sprawny,po wszystkim pisze mi "Operation timed out" (wiem,że to oznacza,że serwer jest włączony)

2.PortMap - włączam go przed wpisaniem ./start w VPC (włączam oczywiście porty)

3.Metin z 2008 r. mam zainstalowany

4.Spolszczenie zrobiłem (poprawnie)

5.Mam sieć hamachi (RWBDBMT2 mt2)

6.Spolszczenie jest w folderze z Metin2 2008...

7.W NaviCat konta zrobione (te GM'a i zwykłe)

 

Problem:

 

Gdy Serwer jest włączony i wszystko zdaje się być sprawne,robię tak:

- Włączam metina (priva) przez Spolszczenie

- Loguje się

- Wybieram postać (tutaj często [a może nawet zawsze] po wybraniu postaci nic się nie dzieje i wyłączam metka i włączam ponownie [wtedy działa po 1 min-10s]

- Ładuje się gra (tutaj gra ładuje się około 7min i w dodatku na samym początku przez 5min "kołowrotek" koło paska ładowanie strasznie popier****)

- Pojawia się po załadowaniu mała mapa do góry (mini mapa) i dolny pasek stanu (PŻ,PE,miejsce na Potki i Skille,oraz ikonki od ekwipunku,menu itd.) i po 5 sekundach robi się czarny ekran i wyłącza się metin... (gra),a Serwer w VPC nadal włączony (czasami widać,że od nowa włącza,ale teraz już raczej nie ma tak ^^)

 

Więc reasumując... Gra (metin) wyłącza się po długaaaaśnym i dziwnym ładowaniu...

 

DANE

 

Na serwer dałem 455 MB Ram (na kompie mam 768 MB ram...)

PortMap ustawiony z ip z hamachi z końcówką 100 (5.39.31.100),tam gdzie "AnyIP" nic nie zmieniałem jest nadal "AnyIP".

VPC bez błędów,wszystko się włącza i jest GIT

SPOLSZCZENIE chyba dobre,skoro na serwer się łączy ^^

 

W czym tkwi problem? Aha i pliki serwerowe mam z neta z youtube mam link (robiłem all według filmiku [nie pamiętam który filmik] :P)

 

PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC! JAK NIE TU,TO NA MOJE GG: 6339932

 

Z góry dziękuję!

Opublikowano

moze to przez parametry komputera . laguje ci caly komputer i ci sie pokazuje czarny ekran .

 

ja osobiscie jak mialem swoj serwer hamachi to : mialem 1024mb ramu a na serwer dalem tylko 300 . i smigalo dla 10 osob

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...