Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Wylaczanie Metina Podczas Logowania Sie Na Konto Rain..


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, zalozylem serwer hamachi i gdy chcialem sie zalogowac na konto "rain" wywala mi metka . moi koledzy rowniez probowali i maja to samo. hamachi jest wlaczone pormap rownierz z odblokowanymi portami i zapora systemu wylaczona. nie wiem co moze byc przyczyna i prosze o pomoc na pw lub gg 1678230, moge dac gm + i 5 z gory dzieki.

Opublikowano

czego ja nie probowalem .. hmmm zmienialem po 10x piliki i portmapy a spol robie dobre bo loguje sie i laduje mi sie pasek i wywala. hmm nawet zapore wylaczylem ale dalej to samo.;/

Opublikowano

Złe spolszczenie lub uszkodzony klient, zainstaluj metka z 2008 na nowo i zrób spol przez programik KaMeR'a

channelekox.png

Jeżeli pomogłem walnij

add.png:)

Proszę moderatora o zdjęcie %, dziękuje.

omgkk.png

Pozdrawiamy pana D&G :*

Vectra Net Power!

<3

989809993.png

Opublikowano

tez wlasnie tak myslalem ale da sie to jakos naprawic zebym normalnie wszedl do swiata gry?

 

zauwazylem ze jak kumpel robi serwa to mu nie pisze tak jak mi przzed logowaniem do BSD - login:Oct 10 14:02:32 Mcncc kernel: pid 692 (getty), uid 0 , was killed: extended maximum CPU limit

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...