Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Videotut+Voice]Jak poprawnie zainstalować i używać EasyMetin2


emilo16

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

http://www.youtube.com/watch?v=7BveWbG1SJE

 

 

 

Ustaw 480p, Jakość znacznie się POPRAWI!

Jeśli masz pisać komentarz,że jestem dziecko itp, to czego sam nie zrobiłes pomocy w postaći Video z Voice? Oczywiście przepraszam za mój głos!

 

 

Link Do Bota,Wraz z Łatką:

http://hotfile.com/dl/74178410/537f091/EasyMetin2PackEm2spolszczyAndrzejt17MPCFORUM.rar.html

 

Skan do Bota+łatka:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=123d49384c7f3bdc7937af044fd48ccd402e28dccc2af5b8305d0ed7be9c8a21-1286366257

 

 

Do Poprawnego działania:

 

 

Net.Framework(najnowszy,dla Twojego systemu)

 

Java

 

 

Podobało się? Postaw -

NIE zapomnij Postawić + andrzejt17 oraz robo12

Opublikowano

13,dużo nie:) ale czasem mam grubszy, a czasem dziecięcy głos. Zobacz sobie na innym video tut'cie ,ze mam calkiem inny glos

 

 

 

@Oraz, nie pisac komentarzy, jesli komus dziala, po co spamowac?

Opublikowano

niezle:>

 

wkoncu dziala ;p

Jeżeli uważasz że Ylayron to dziecko które zatrzymało się umysłowo w wieku 5 lat wklej to na swoją sygnaturę.

Opublikowano

Witaj

Mam Taki Problem z EM2 , chodzi o to , że gdy go uruchamiam on pojawia mi się na pasku ( przy zegarku ) i nie da się z nim nic zrobić , nie pojawia się okno logowania nic się nie dzieje i nie da się go wyłączyć - pobierałem EM2 od Andrzeja . W FAQ o EM2 nic nie było na ten temat , nie znalazłem odpowiedzi na mój problem .

Mam nadzieje , że mi pomożecie .

Pozdrawiam z góry dziękuje .

 

Ps : w tym temacie jak narazie nikt mi nie pomogl : http://www.mpcforum.pl/topic/208758-wszystkie-expboty-oraz-obejscia-informacje-i-pytania-zwiazane-z-expbotem/

Need +

 

 

Jeśli dałeś mi + to napisz w komentarzu a odwdziecze sie ^.-

 

 

 

Look, if you had one shot, one opportunity

To seize everything you ever wanted-One moment

Would you capture it or just let it slip?

Opublikowano

Bez sensu andrzej w kazdym temacie z EM2 pisze jak poprawnie zainstalowac.

Moje konta Metin2:

 

Alamut - 100lvl Ninja Dagger ON

Arkanta - 97 lvl Szaman Smok ON

Alamut - 94 lvl Wojownik Mental OFF

Metin2 PL - 59 lvl Wojownik Body OFF

Opublikowano

Dzieki stary ; P! wszystko działa wreszcie ; x... Dzieki i jeszcze raz dzieki ! --

Jeśli chodzi o plusy i minusy to wole to pierwsze. ;)

 

Chcesz rewanżu? Wystarczy zostawić komentarz na moim profilu.

 

 

Darmowe porno^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...