Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Witam, Mam Pytanko Wie Ktoś Gdzie Moge Znaleść Generator Account Ca.


sebek6144

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest to program do szybkiego zakładania kont na CA : jak by ktoś nie wiedział

słyszałem że jest spora szansa na to że nikt nie dostanie bana na takie konto gdyż nie potrzeba poczty do niego by założyć nowe konto

A Nexon nie może zlokalizować takiego konta bez adresu mail

 

proszę o opinie z tym związane czy to prawda

i link do tego programu jak można

Bardzo proszę każda odpowiedz będzie nagrodzona +++ plusikem :)

Opublikowano

Bzdura ... żeby założyć konto MUSISZ podać maila.

 

Po za tym konta banują za hacki (game logs) więc choćby nawet bez maila to i tak dostaniesz bana za hacka -.-

Opublikowano

Bzdura ... żeby założyć konto MUSISZ podać maila.

 

Po za tym konta banują za hacki (game logs) więc choćby nawet bez maila to i tak dostaniesz bana za hacka -.-

 

Oj Oj to nie jest bzdura.

Kiedyś na naszym forum był taki generator ale zaginą na 100% w kupie spamu.

Pamiętam go ponieważ sam robiłem tam noob konta.

Nie było trzeba podawać adresu E mail.

9368_gold.png

Opublikowano

Ooo to mnie zdziwiłeś teraz...

Sorka za wprowadzanie w błąd w takim razie, ale wydawało mi się nierealne :P

Opublikowano

Ooo to mnie zdziwiłeś teraz...

Sorka za wprowadzanie w błąd w takim razie, ale wydawało mi się nierealne :P

 

hehe spoko.

człowiek to tylko człowiek nie maszyna.

Ma prawo się pomylić.

 

Sebek.

Tego programu chyba aktualnie nie ma .

9368_gold.png

Opublikowano

Poszukaj sobie w moich tematach, kiedyś wrzucałem na mpc.

Niestety było tak dawno temu, że nei mam linka.

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano (edytowane)

ja używam ten generator z miesiąc już i naprawdę jest super jeżeli znajdę linka do niego podam tu w edit

 

 

@Edit http://http://www.mpcforum.pl/topic/175453-account-generator-eu/

Proszę o podpięcie tego linka by nie zaginą znowu

 

jeżeli nie wyszło użyjcie tak :

http://www.mpcforum.pl/topic/175453-account-generator-eu/

Edytowane przez Obokan100

mca.png

 

 

 

Nie mam co robić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

operations.png

 

mpcforum.pl!!!

18706.png

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

nawet jeśli działa, to i tak konto ma maila, tyle że Ty nie masz do niego dostępu, nie możesz zmienić hasła ani nic, bo nie znasz full info.

Opublikowano

ja jadę na koncie z generatora już miesiąc i kolesie straszą ze screeny maja itp ale nie dostaje bana nie usuwam nawet game logów

Opublikowano

ja mam konto też z miesiąć,dwa ale nadal gram na koncie z generatora

mca.png

 

 

 

Nie mam co robić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

operations.png

 

mpcforum.pl!!!

18706.png

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...